מגלגל...

תפיסות: 300 ק”ג חשיש בגבול, אריזות קנאביס רפואי מזויפות בת”א

פלטות חשיש במשקל 300 קילוגרם בשווי 5 מיליון ש"ח נתפסו במבצע לסיכול ניסיון הברחה בגבול מצרים. במקביל מדווחת המשטרה על תפיסת אריזות קנאביס רפואי מזויפות וק"ג של קנאביס בדירה בתל אביב

צה”ל מדווח הבוקר כי לוחמי גדוד 402 של התותחנים, בסיוע התצפיות של חטיבת יואב, סכלו הבוקר (חמישי) הברחת חשיש בגבול מצרים. על פי הדיווח מעל 300 ק״ג של חשיש בשווי של 5 מיליון ש”ח הועברו למשטרה להמשך טיפול.

פלטות חשיש שנתפסו בניסיון הברחה בגבול מצרים
פלטות חשיש שנתפסו בניסיון הברחה בגבול מצרים
פלטות חשיש שנתפסו בניסיון הברחה בגבול מצרים

במקביל מדווחת משטרת ישראל על תפיסה של מרשמים ושקיות קנאביס רפואי מזויפות בתל אביב – תופעה נפוצה מאוד לאחרונה לאחר שהסוחרים הבינו שהם יכולים לגבות סכום כסף גדול יותר עבור סחורה שממותגת כ”רפואית”. בדירה נתפסו גם 1 ק”ג של קנאביס. בית משפט השלום האריך את מעצרו של החשוד, תושב העיר בשנות ה-20 לחייו.

על פי הדיווח: “במסגרת פעילות אכיפה יזומה שביצעו אמש שוטרי תחנת השכונות נגד עבירות הסחר בסמים למען שלום הציבור וביטחונו חשפו השוטרים תושב העיר בשנות ה-20 לחייו ותפסו ברשותו חומר החשוד כסם מסוג קנאביס בכמות מסחרית במשקל כולל של למעלה מקילוגרם וכן תפסה ברשותו שקיות מרשמים שונים החשודים כמזויפים ואשר נועדו למסחר כ’קנאביס רפואי’.”

אריזות קנאביס רפואי מזויפות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר