מגלגל...

תעשו לגליזציה – כדי שהסטלנים ישתקו כבר

לא נמאס לכם לשמוע סטלנים מדברים על קנאביס? תעשו לגליזציה כדי שהם יסתמו כבר. זה פחות או יותר המסר של סרטון חדש שהופק לקראת ההצבעות על לגליזציה במשאלי עם במדינות ארה,ב בחודש נובמבר הקרוב.

בעוד חודשיים ייערכו בארצות הברית בחירות לנשיאות ולצד פתק ההצבעה עבור הנשיא יצביעו תושביהן של 5 מדינות בעד או נגד הצעות חוק חדשות ללגליזציה (כמו וושינגטון וקולורדו).

מלבד הסיבות “הסטנדרטיות” לתמוך בלגליזציה, כמו רווחים כלכליים, הגנה על חופש הפרט, ירידה בפשיעה ועוד, חברי קבוצת הקומדיה ‘קולג’ הומור’ (‘College Humor‘) מציגים בסרטון חדש סיבה נוספת חשובה לא פחות:

להשתיק את הסטלנים

הסרטון, שהפך ויראלי ברשתות החברתיות, מכיל אמנם מסר ציני ושלילי יחסית כלפי צרכני הקנאביס, אך מטרתו לשמש כתשדיר שכנוע לקראת ההצבעה במשאל עם על לגליזציה במדינת קליפורניה.

“בבקשה תעשו לגליזציה כדי שנוכל להפסיק לערוך את השיחה המשעממת הזאת,” הם אומרים בוידאו. “אין משהו יותר גרוע ממישהו שמרצה לך על למה קנאביס צריך להיות חוקי.”

לטענתם צריכת קנאביס לא שונה מכל תחביב אחר ולא צריך לדבר עליה כל הזמן או להיפגש רק כדי לעשן קנאביס ביחד. “אם יש לכם סנדוויץ’ ממש טוב אתם לא הולכים לשבת עם עוד חברים רק כדי לאכול את הסנדוויץ’ הזה יחד נכון?” הם אומרים.

החבר’ה גם לא נהנים לשמוע על ההבדלים בין אינדיקה לסאטיבה וקצת מתעצבנים מכך שזה החוק היחיד שחשוב לסטלנים. “יש עוד חוקים חשובים ולפעמים נראה כאילו זה כל מה שמעניין אותם.”

בנוסף יש ביקורת על כל מוצרי הקנאביס החדשים והגאדג’טים המיותרים שמנסים לתפוס נתח מהתעשייה המתפתחת, בין אם זה סבון בצורת קנאביס, מדבקות קנאביס לאקסבוקס או שעון עם ציור קנאביס – וכן, הם עצמם צרכני קנאביס מתפקדים גם כן.

לאור “המצב הנורא” לדבריהם יש כעת להפוך את הקנאביס לחוקי ולהעביר את הפוקוס הציבורי לנושאים חשובים אחרים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר