מגלגל...

תל אביב: סטודנטית סולקה מדירתה בגלל שימוש בקנאביס

ג', בת 28, הופתעה לקבל שיחת טלפון מבעלת הדירה בה היא מתגוררת בת"א, בה נדרשה לפנות את חדרה בדירת שותפות - שלושה שבועות בלבד לפני סיום החוזה. הסיבה: עישון קנאביס.

ג’, סטודנטית לאדריכלות בשנקר בת 28, השוכרת דירה בתל אביב מזה שלוש שנים, נקלעה לסכסוך עם השותפות איתן היא מתגוררת בגלל שנוהגת לצרוך קנאביס בחדרה.

משלא הצליחו להגיע לעמק השווה, פנו השותפות לבעלת הדירה והלינו על כך שהעישון בדירה מפריע להן. בעלת הדירה פנתה אל ג’ וביקשה ממנה לעזוב את הדירה בסיום החוזה.

וכך היא מספרת הבוקר (א’) למגזין קנאביס: “היו לי מחלוקות עם השותפות לדירה ולמרות שעישנתי רק בחדר שלי או במרפסת, הן מצאו לנכון להתלונן לבעלת הדירה שאני מעשנת גראס וטענו שזה מפריע להן בתפקוד היום יומי”

לפני כחודשיים פנתה בעלת הדירה לג’ וביקשה להיפגש עמה. בפגישה היא העלתה בפניה את טענות השותפות – טענות שלדבריה השפילו אותה.

“בעלת הדירה קראה לי לשיחה ואמרה שיש תלונות מצד השותפות,” היא מספרת. “היא שאלה ‘יכול להיות שאת מעשנת גראס בדירה?’ ואמרה את זה כאילו אני הפושעת הכי גדולה בעולם, מינימום ארגון פשע”.

ג’, הסובלת שנים רבות מדלקות פרקים הבאות לידי ביטוי בכאבים באצבעות ובברכיים המגבילים אותה בתפקוד היום יומי, הסבירה לבעלת הדירה את סיבת השימוש בקנאביס: “אישרתי לה שאני מעשנת קנאביס אבל הסברתי שאני סובלת מדלקות פרקים ושבזמן האחרון המחלה החריפה ומצאתי לנכון לעשן קנאביס בכדי להעביר את הכאבים”.

גם זה בטח יעניין אותך

חרף מאמציה לשכנע את בעלת הדירה כי הקנאביס משמש כמשכך כאבים לדלקות הפרקים ומאפשר לה לתפקד כאחד האדם, הודיעה לאחרונה בעלת הדירה כי על ג’ לעזוב את הדירה בסיום החוזה, בעוד כשלושה שבועות.

“בעלת הדירה אמרה שתעדכן אותי אבל לא שמעתי ממנה מאז השיחה הראשונה והיום קיבלתי את ההודעה ממנה כי אני נאלצת לעזוב את הדירה,” היא מספרת. “בעלת הדירה הסבירה לי בפירוש כי הסיבה המרכזית בגינה עליי לעזוב את הדירה היא עישון הקנאביס, זה שינה לי את כל המסלול של החיים ואני אובדת עצות”.

עוד טוענת ג’ כי מדובר כנראה בהפרת חוזה, שכן “בחוזה קיים סעיף שאומר שלבעלת הדירה מותר לא לחדש חוזה בהודעה של חודש ימים מראש, אבל היא הודיעה לי את זה פחות משלושה שבועות מראש”.

מבעלת הדירה נמסר: לא מעוניינת להגיב.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר