תל אביב: חצי ק”ג גראס נמצא בארון של מורה בתיכון

מורה מתיכון בתל אביב גילתה בארון האישי שלה לא פחות מחצי קילוגרם קנאביס, ארוז ב-10 שקיות, אותם החביאה על פי החשד המנקה של בית הספר. היא טוענת שזה היה יומה הראשון ושהשרת נתן לה את השקיות. הוא טוען שהיא אמרה לו שיש לבעלה רישיון קנאביס רפואי. הם חשודים שהשתמשו בארון כמוקד ממנו מכרו מריחואנה, כך על פי החשדות. השניים נעצרו.

10 שקיות מריחואנה במשקל כולל של חצי קילוגרם נמצאו בארונה האישי של מורה מבית ספר תיכון בתל אביב. על פי חשד המשטרה השקיות הוסלקו בארון על ידי שני עובדי נקיון, ממנו הם סחרו לכאורה במריחואנה.

על פי הדיווח, בתלונה שהגישה המורה במשטרה היא סיפרה כי מספר ימים קודם לכן פנתה אליה המנקה בבית הספר, תושבת יפו בת 25, וביקשה לעשות שימוש בתא האישי שלה על מנת לאחסן בו פרטי לבוש.

בחקירתה מסרה המנקה כי היה זה יומה הראשון לעבודה וכי השרת הוא שביקש ממנה לשים בארונית את השקית עם הסמים, כשהיא כלל לא הייתה מודעת לתוכנה.

השרת הכחיש גם כן את המיוחס לו, וטען כי היא אמרה לו שלבעלה יש אישור לגראס רפואי.

היום (ד’) בבית המשפט קבע השופט ירון גת כי קיים חשד סביר שהשניים “ביצעו עבירות סמים”, והורה על הארכת מעצרם בחמישה ימים. במשטרה מנסים כעת לבדוק למי היו מיועדות השקיות.

“מדובר באירוע חמור שכן החשודה ניצלה את טוב ליבה של המורה והשתמשה ברכושה לצורך ביצוע עבירה חמורה של הסתרת סמים בתוך מוסד חינוכי,” אמר בתגובה סגן ניצב ניסים דאודי, מפקד תחנת תל אביב צפון.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר