מגלגל...
x

תלמידים קנו קנאביס במסע לפולין – והוחזרו לישראל

שלושה תלמידים ששהו בפולין במסגרת מסע למחנות הריכוז יחד עם שכבתם, נתפסו על ידי מורתם והודו כי רכשו קנאביס מסוחר מקומי ועישנו לפני החזרה למלון. התלמידים הוחזרו לישראל בעקבות האירוע.

140 תלמידים מבית ספר תיכון בקיבוץ שפיים ששהו במסע למחנות הריכוז בפולין, נאלצו להיפרד משלושה מחבריהם שנתפסו והודו כי קנו קנאביס מסוחר מקומי.

על פי הדיווח ב’וואלה’ יצאו שלושת התלמידים מהמלון בורשה לאחר כיבוי האורות ורכשו את הקנאביס מסוחר דרך אפליקצייה הפועלת בדומה ל’טלגראס’ ומאפשרת איתור של סוחרים בעיר.

השלושה חזרו לפנות בוקר למלון, שם זוהו על ידי אחת המורות והודו בפניה כי רכשו את הקנאביס. על פי החשד הם גם השתמשו בקנאביס בטרם שבו אל חבריהם.

“בעקבות האירוע החליטו צוות המורים בהתייעצות עם מנהלי בית הספר בארץ ועם אנשי משרד החינוך להחזיר מידית את שלושת הנערים בטיסה לישראל ולאחר כמה שעות הם נחתו בארץ,” דווח.

“בבית הספר מתכוונים לפתוח בהליכים משמעתיים נגד שלושת הנערים, ודיווח בנושא אף הועבר למשרד החינוך,” דווח עוד.

בתום המסע הסתבר שבסך הכול 14 תלמידים צרכו סמים במהלכו, כך לפי הדיווח.

“רק בדרך נס לא אירעה הידרדרות שהובילה לסיכון חייהם,” טענו על פי הדיווח “גורמים שהיו מעורבים בתקרית”.

ממשרד החינוך נמסר: “המסע לפולין הוא אירוע חינוכי מעצב בהתפתחות התלמידים ויותר מכל יש בו כדי להעניק להם מטען ערכי ומוסרי. כל חריגה מנורמות ההתנהגות המקובלות בוודאי על אדמת מפולין, לחלוטין אינה מקובלת על המשרד, והמשרד מייחס לחריגות כאלה חומרה רבה. המקרה המדובר נמצא בבדיקה, וצוות בת הספר יפעל בהתאם לממצאיה”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר