ירושלים: התלמידים חיפשו חלזונות – מצאו קנאביס וחשיש

תלמידי בי"ס בירושלים יצאו בשבוע שעבר לחפש חלזונות בשטח פתוח במתחם בית הספר, אך מצאו במקום זאת עשרות שקיות ובהן כ-1.4 ק"ג קנאביס וכ-300 גרם חשיש. שני תושבי העיר נעצרו.

בלשי משטרת ישראל עצרו 2 תושבי ירושלים שעל פי החשד החביאו קנאביס וחשיש בחצר בית ספר בשכונת גילה, זאת לאחר שאלו נמצאו על ידי תלמידים שחיפשו חלזונות.

שקיות קנאביס וחשיש
השקיות שנמצאו על ידי התלמידים

כפי שניתן לראות בתמונה מדובר בעשרות שקיות המכילות בין 5 ל-10 גרם קנאביס עם או בלי חשיש, לצידם נייר גלגול ומצית קליפר ממותג.

"הקלות הבלתי נתפסת בה אדם מעלה על דעתו להחביא סמים מסוכנים בשטח בית ספר, ולחשוף את הילדים הלומדים בו לסכנה ברורה העלולה לפגוע קשות בבריאותם, הביאה אותנו לפעול נגדו בנחישות וללא פשרות על מנת להביאו לדין בגין מעשיו," מסר קצין המשטרה הממונה על החקירה.

ביום ד' (7.3.18) התקבל במשטרה דיווח מבית ספר בשכונת גילה, לפיו עת שחיפשו יחד התלמידים חלזונות בשטח בית הספר, מצאו הילדים שקית עטופה שהייתה מוחבאת ובה קנאביס וחשיש.

חוקרי היחידה המרכזית של המשטרה, שהגיעו לבית הספר, פתחו בחקירה ולאחר שקילה נמצא על פי דיווח המשטרה כי מדובר בכ-1.4 ק"ג קנאביס וכ-300 גרם חשיש בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים.

בלשי הנוער ביחידה המרכזית של ירושלים הציבו מארב ותפסו חשוד (19, ירושלים) שהגיע לשטח בית הספר בשעות הערב ועפ"י החשד התכוון לקחת את הסחורה. השוטרים עצרו אותו והוא הובא לחקירה ביחידה המרכזית בירושלים.

עם התקדמות החקירה איתרו על פי הדיווח חוקרי המשטרה זהותו של חשוד נוסף (25,ירושלים) שעפ"י החשד מכר את הקנאביס והחשיש לחשוד (19), וביום ה' הוא נעצר ע"י בלשי המשטרה בביתו.

שקיות קנאביס וחשיש
השקיות שנמצאו על ידי התלמידים

החשודים נחקרו ביחידה המרכזית בירושלים בחשד לביצוע עבירה של "סחר, החזקה ואספקה של סמים מסוכנים", במהלכה נקשרו למיוחס להם. מעצרם של החשודים הוארך בפני בית המשפט, ויובאו היום (ב') ומחר להארכה נוספת.

מהמשטרה נמסר: "התגובה הנחושה של בלשי המשטרה, החקירה המאומצת והפעילות המבצעית המתוחכמת שגובשה תוך זמן קצר, הביאו לתפיסתו ומעצרו של חשוד בסחר בסמים מסוכנים, וחמור מכך מעצרו של חשוד נוסף בסחר והחבאתם של הסמים המסוכנים בשטח בית הספר העלולים אף להוות סכנה לילדים. המשטרה תפעל ביד קשה ובלתי מתפשרת נגד החשודים, במטרה למצות את מלוא חומרת הדין עמם. "

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט