תלונה הוגשה נגד הרב קנייבסקי בגין החזקת קנאביס

בעקבות חשיפת הוידאו בו בירך הרב קנייבסקי על קנאביס רפואי, הוגשה במשטרה תלונה נגדו בגין החזקת קנאביס לא חוקית. המתלונן הוא ככל הנראה מגיש תלונות סדרתי, מה שהוביל לסגירת התיק על ידי משטרת מוריה.

הרב חיים קנייבסקי, אחד המכובדים ביותר במגזר החרדי, הצליח לעשות כותרות בעולם כולו בחודש האחרון לאחר שסרטון שפורסם לראשונה כאן במגזין ובו בירך הרב על קנאביס רפואי נפוץ ברחבי האינטרנט.

נציגים של חברת קנאביס רפואי, המורשים בהחזקה ושינוע של צמחי קנאביס, הגיעו אז אל הרב במטרה לקבל ממנו ברכה ואישור לכך שקנאביס רפואי כשר לפסח. הרב אישר לראשונה כי קנאביס רפואי המגודל תחת פיקוח של משרד הבריאות, כשר ללא חשש קטניות, זאת בניגוד לקנאביס "לא רפואי" שאינו נבדק.

הסרטון כאמור הופץ בעולם, פורסם בעיתונים וברשתות התקשורת המובילות, ונחשף לעשרות מיליוני צופים ששיתפו אותו ברשתות החברתיות.

היום (ב') חשף הכתב אלי שלזינגר כי אמש, 8.5, בעקבות חשיפת הוידאו, הוגשה במשטרת ירושלים תלונה רשמית נגד הרב קנייבסקי, זאת בגין החזקת קנאביס בלתי חוקי לכאורה.

על התלונה חתום אדם בשם בנימין גורלין, שלדבריו של שלזינגר הוא "מתלונן סדרתי". אכן בחיפוש אחר שמו של גורלין בגוגל ניתן לראות מבחר תלונות חסרות שחר שהוגשו על ידו בעבר.

לאחר בדיקה מול משטרת מוריה, שביררה והבינה כי מדובר בהליך מאושר שכלל בדיקת הקנאביס לפסח ולא החזקה או שימוש בלתי חוקי, נסגר התיק ללא המשך חקירה.

תלונה הוגשה במשטרה נגד הרב קנייבסקי - בגין החזקת קנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט