תלונה במשטרה הוגשה נגד גבי גזית

“עשית עליי סיבוב יחסי ציבור,” נזף הבוקר השדרן גבי גזית בח”כ שרן השכל לאחר שזו הגישה נגדו תלונה במשטרה בגין עישון קנאביס. היא ביטלה את התלונה לאחר הגשתה אך הדבר הרגיז את גזית. “יכולתי להישלח לכלא,” אמר לה. השיחה נסתיימה ברוח טובה, האזינו.

ח”כ שרן השכל ניסתה לתפוס כותרות בנושא הפללת צרכני הקנאביס – ולצורך כך החליטה להגיש תלונה במשטרה כנגד שדרן 103FM גבי גזית.

כך לפחות טוען גבי גזית ששוחח היום בנושא עם השכל עצמה בתכניתו, לאור ההחלטה שלה להגיש נגדו תלונה על כך שהודה בעישון קנאביס.

התלונה הוגשה לאור עדותו של גזית בתכנית הרדיו שלו בה סיפר כי הוא מעשן קנאביס בזמנו החופשי. בתכניתו הצהיר על כך בפומבי ואף נזף בשר ארדן וקרא לו לשלוח אליו את המשטרה כדי לעצור אותו. “ילד קטן עם אגו, בוא תעצור אותי,” אמר גזית.

ח”כ השכל החליטה לקחת את הצעתו של גזית ולהגיש בעצמה תלונה במשטרה כנגדו. הבוקר היא שוחחה על כך עם גזית עצמו בתכניתו.

“את יודעת שבעקבות התלונה שהגשת הבוקר יכולתי להיות מזומן למשטרה ולהישלח לכלא,” אמר לה גזית.

“ביטלתי את התלונה לאחר מכן,” השיבה.

“אז למה הגשת אם אחר כך ביטלת, רצית לעשות עליי סיבוב יחסי ציבור ולקבל ראיון ברדיו?” שאל גזית.

“רציתי להראות עד כמה בקלות אפשר להגיש תלונה נגד אדם,” השיבה השכל. “ביטלתי את התלונה כבר, עשיתי זאת כי אתה כמו אזרחים רבים בישראל עבריינים. אתם נחשבים לפושעים על פי החוק, ואם החוק לא נאכף אז מה המשמעות של זה. זה אבסורד. מליוני אזרחים מבינים את האבסורד הזה.”

“הבן שלי רוצה לראות אותי הערב כי יש לי יומולדת, אז אני אהיה בבית או שיעצרו אותי? כי עכשיו אמרו לי במשטרה שכדי לבטל את התלונה את צריכה להגיע למשטרה ולחתום על הביטול,” אמר גזית.

השיחה נסתיימה ברוח טובה וגזית אמר להשכל שהוא תומך בה בפעילות למען אי הפללה.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט