תיעוד: שוטר הציל צעיר שנחנק לאחר שבלע שקית קנאביס כשנעצר

"אתה רוצה למות בגלל עבירה פעוטה?" שאל שוטר מאוהיו את הצעיר, רגע לאחר שהציל אותו מחנק בעזרת תרגיל היימליך לאחר שבלע שקית עם קנאביס מחשש להפללה

שוטר במדינת אוהיו, ארה”ב, שם הקנאביס לא חוקי אך גם לא נחשב לעבירה פלילית לשימוש עצמי, הציל כנראה השבוע את חייו של צעיר תושב המדינה בן 24 שנחנק לאחר שבלע שקית קטנה שהכילה קנאביס לאחר שעוכב על ידי השוטר בעת שנהג ברכבו.

בסרטון וידאו ממצלמת ניידת המשטרה נראה השוטר עוצר את הצעיר בחשד לנהיגה במהירות מופרזת. “לאן אתה כל כך ממהר?” נשמע השוטר שואל את הצעיר ומיד לאחר מכן שואל אותו גם אם הכל בסדר.

“אתה מצליח לנשום?” נשמע השוטר אומר לאחר מכן, רגע לפני שהוא מורה לו לצאת מהרכב. לאחר מכן מבקש השוטר מהצעיר לגשת אל מאחורי הרכב ומתחיל לבצע בו שיטת היימליך עד ששקית שבלע ניתזת מפיו ונוחתת על האדמה.

כשהצעיר מתיישב על הקרקע השוטר מעדכן אותו שהזמין עבורו אמבולנס ומוודא שהוא מרגיש טוב. “האמבולנס בדרך רק כדי לבדוק ולוודא שאתה בסדר,” אומר השוטר. “אתה רוצה למות בגלל עבירה פעוטה?”

על פי הדיווח ברשת abc הצעיר קיבל דוח על מהירות ועל אי חגירת חגורת בטיחות, וכן רישום על החזקת קנאביס ללא היתר.

“אל תנסו לבלוע שקית של סמים כשאתם נעצרים בניסיון למנוע משוטרים למצוא את זה,” ציינה משטרת אוהיו בפוסט שפרסמה בחשבון הטוויטר הרשמי.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר