בן 42 מכר קנאביס מעורבב עם נייס גאי לצעירים

בביתו של תושב מעלות בן 42 נתפסו שקיות ארוזות למכירה, שבהן על פי החשד הוא עירבב פרחי קנאביס עם סמי פיצוציות המזכירים בצורתם החיצונית את הקנאביס כשהוא גרוס, ומכר אותם לבני נוער. חשוב ביותר לרכוש רק קנאביס כפרחים שלמים ולא בתפזורת.

צרכני קנאביס מנוסים המכירים את השימוש בקנאביס וחשופים לתרבות לעולם לא ירכשו קנאביס שלא בא בצורת פרח טבעי, אך בני נוער שאינם מעורים בפרטים מנוצלים על ידי סוחרים המוכרים להם חיקויים סינטטיים ומסוכנים של קנאביס כאילו זה הדבר האמיתי.

תושב מעלות בן 42 שנתפס אמש בביתו אמנם לא מכר “נייס גאי” ודומיו, אבל לכאורה על פי החשד עירבב פרחי קנאביס יחד עם נייס גאי, מן הסתם כדי להעלות את רווחיו, גם על חשבון חייהם של הצעירים.

על פי הדיווח “שוטרי משטרת ישראל הגיעו לבית בעיר מעלות ובחיפוש מצאו עשרות שקיות המכילות חומר החשוד כסם בתערובת – קנאביס עם סם סינטטי מוכנות להפצה. החשוד (42) תושב העיר נעצר בחשד להחזקת סם שלא לצריכה עצמית וסחר בסמים. לפי החשד הסם היה נמכר לקטינים בעיר.”

מכר קנאביס מעורבב עם נייס גאי
חשוד שמכר קנאביס מעורבב עם “נייס גאי”

תמונות אלו, יחד עם הדיווחים האחרונים בפורום קנאביס על מה שנראה כחיקויי קנאביס, מראות כי ייתכן והתופעה נפוצה למדי ורבים מנסים להרוויח על חשבון חיי בני הנוער.

זכרו: לעולם לא לרכוש קנאביס שאינו בא בצורתו הטבעית, כתפרחת!

אחד הנזקים החמורים של מדיניות הפללת צרכני הקנאביס הוא התפשטות השימוש בסמים הסינטטיים “נייס גאי” ודומיו. סוחרים שמנסים להרוויח מוכרים סמי פיצוציות במקום קנאביס ואחרים, כמו תושב מעלות בן 42 שנתפס אמש, “מדללים” את הקנאביס עם אותם חיקויים מסוכנים.

חשוב לדעת:
איך להבדיל בין קנאביס איכותי ל’חשאב’
איך בודקים אם החשיש שלנו איכותי?

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר