20 ק”ג קנאביס וחשיש נתפסו ברכבו של תושב הצפון

26 פלטות חשיש ו-12 שקיות קנאביס גדולות נתפסו בתא המטען ברכבו של תושב הצפון, זאת במסגרת פעילות אכיפה יזומה של אגף התנועה.

משטרת התנועה עצרה אתמול (שני) את תושב הצפון, בן 48, לאחר שבתא המטען ברכב בו נהג נמצאו 19.5 קילוגרם קנאביס וחשיש, זאת במסגרת פעילות סמויה של בלשי אגף התנועה נגד נהגים רצידיביסטיים (מועדים).

“אתמול במהלך פעילות סמויה וממוקדת, הבחינו הבלשים על כביש 70 בנהג תושב אזור הצפון יליד 1972, כשהוא נוהג בזמן פסילה,” מדווחת המשטרה. “מיד הוא נעצר ובחיפוש ברכבו נתפסו בתא המטען כמויות גדולות מאוד של חומר החשוד כסם”.

תפיסה 20 ק"ג קנאביס חשיש משטרה
תפיסה 20 ק"ג קנאביס חשיש משטרה

על פי דיווח המשטרה “ברכב נתפסו 26 פלטות חשיש במשקל 14.9 ק”ג ברוטו, סם מסוג הידרו מחולק למנות של 12 שקיות במשקל 4.6 ק”ג, ובסה”כ נתפסו כ-19.5 ק”ג של חומר החשוד כסם”.

“במסגרת פעילות אכיפה סמויה נגד נהגים רצידיביסטים (מועדים), הצטברו חומרי חקירה ביחידה המרכזית באגף התנועה, אודות נהג הממשיך לנהוג ולסכן את משתמשי הדרך, לאחר שרישיון הנהיגה שלו פקע משנת 2010, וכן הוא נפסל מלנהוג ע”י בימ”ש למשך 10 חודשים,” דווח.

“בשל החשד כי הוא נוהג בהשפעת סמים, בוצעה בדיקה ונמצא כי אכן הוא נוהג בהשפעת סמים. לאחר שנחקר, הועבר למעצר והבוקר הוא יובא בפני בימ”ש השלום בעכו לדיון בבקשה להארכת מעצרו. בנוסף, הרכב עימו ביצע את העבירה מיועד להליך חילוט במסגרת החקירה נגדו.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר