מגלגל...

תוצרת הארץ: עוגות ותכשיטים בצורת קנאביס

הפופולריות של הקנאביס בישראל הולכת וגדלה, ולצד זאת גם השפעתו על עולם העסקים הקטנים. הנה שתי דוגמאות יפות לתוצרת ישראלית מקורית שנוצרה עקב דרישת הקהל.

בזמן שבכל פינה שומעים על חברות ותאגידים שנכנסים לעולם הקנאביס הפורח, הנה דוגמה יפה לפופולריות הגואה של הקנאביס גם בעולם העסקים הקטנים.

שוחחנו עם האחיות ורד והילה מראשל”צ, האופות עוגות בצורת קנאביס, ועם האחיות ויקטוריה ונטליה מלוד, המעצבות ובונות תכשיטים ומוצרים גם כן בצורת קנאביס. בשני המקרים, כך מסתבר, דרישת הקהל היא זו שהביאה ליצירה.

עוגות בצורת קנאביס
“תמיד הייתה לנו אהבה לעיצוב ואומנות והחלטנו ליישם את האומנות הזו בדרך הכי מתוקה שיש”

“הקאפקייקס שבתמונה הם בטעם וניל עם קרם קצפת בטעמי נוטלה וריבת חלב,” מספרת הילה מ’פינק ליידי סטודיו’, שיחד עם אחותה ורד נענתה להזמנה של לקוחה שרצתה “להפתיע את חברה במארז מפנק שתואם את האהבה שלו”.

לצער החבר ולצערנו העוגות אינן מכילות רכיבי קנאביס בשלב זה, אך זה משהו שהילה בהחלט מקווה לאמץ בעתיד: “אני מאמינה שקרוב היום לשינוי,” אומרת הילה. “אשמח שתהיה לגליזציה ואוכל למכור את העוגות הללו בגירסאות אפילו יותר מיוחדות ומעניינות.”

את מבחר העוגות המרשים ניתן לראות בדף הפייסבוק שלהן Pink Lady studio‎ ולרכוש, בהנחה לקוראי המגזין, באתר אינטרנט מרשים למדי.

גם זה בטח יעניין אותך
תכשיטים ומוצרי פורצלן בצורת קנאביס
תכשיטים ומוצרי פורצלן בצורת קנאביס

“את הרעיון להכין מוצרים בצורת קנאביס קיבלנו מהזמנות של לקוחות שביקשו זאת במיוחד,” מספרת נטליה, שיחד עם אחותה ויקטוריה מעצבת ובונה עגילים, שרשראות, סיכות לשיער, פרחים ושאר מוצרים מפורצלן קר – חומר הדומה לפלסטיק אך גמיש יותר.

השתיים, ילידות אוקראינה, גם הן תומכות בלגליזציה, ולפי הדיוק בעיצוב ניתן לראות שהן גם מכירות את הצמח עצמו היטב.

ממגוון המוצרים שלהן ניתן להתרשם בעמוד האינסטגרם של השתיים: Porcelain Dream.

שני זוגות האחיות המוכשרות הסכימו אגב לפנק את קוראי המגזין ב-5% הנחה, אז לכו על זה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר