מגלגל...

הפתעה: קנה חשיש בפייסבוק, קיבל שוקולד פרה

העובדה שגולשים משתמשים ברשת הפייסבוק בכדי לסחור במריחואנה וחשיש היא לא חדשה גדולה, אך לאחרונה נראה שרבים נופלים למלכודת של פרופיל מזוייף שלוקח את הכסף ומשאיר אותם בידיים ריקות.

מדיווחים שהגיעו לכתב המגזין מסתבר שבפייסבוק מתנהל באופן קבוע שוק קנייה ומכירה של חשיש ומריחואנה. לא היינו נותנים לזה תשומת לב רבה אם לא העדויות המספרות על פרופילים מזוייפים אשר לוקחים את הכסף ומשאירים את הקונים בידיים ריקות או עם חשיש מזוייף.

כך קרה לג’ (השם המלא שמור במערכת) שהעיז לענות להצעות לקנות “שוקולד” וקיבל אריזת ניילון ובה – חתיכת שוקולד פרה…

“הוא קבע איתי בת”א ליד הרכבת , וביקש 200 ש”ח על ‘שוקולד’ החלפנו את הכסף ,והוא לא רצה להתקרב לרכב שלי,” מספר ג’. “הוא פשוט נעמד ליד ‘מסלול בריחה’ שהוא תכנן להעלם בו, החלפנו את הכסף עם המוצר שהיה בתוך קופסת סיגריות ורק אחרי שהוא ברח גיליתי שזה שוקולד פרה אמיתי בתוך נייר כסף. כבר היה מאוחר והוא נעלם כבר.”

מקרה דומה אירע גם למ’ (השם המלא שמור במערכת) שקיבל הוראה להשאיר סכום של 1,500 ש”ח במקום מסויים והאמין שיקבל את החבילה עם הגראס מיד לאחר מכן. מ’ לא ראה את הכסף ולא את החבילה.

“ואלה גנבו לי 1,500 שקל – דיברתי עם הבחורה שבפרופיל הפייסבוק והיא אמרה לי שאחיין שלה יפגוש אותי אחריי שאני אשים כסף באיזו חומה ושהוא יביא לי את התרופה,” מספר מ’. “שמתי 1,500 ש”ח בחומה כפי שסיכמנו ולא ראיתי לא תרופה ולא נעליים.”

לי גרבנאו המזוייפת
לי גרבנאו המזוייפת

על פי הדיווחים מסתמן שאחד הפרופילים המדוברים הוא זה המכונה “לי גרבנאו“. כל התמונות המשוייכות לפרופיל נלקחו מרחבי האינטרנט והשם עצמו, לי גרבנאו, הוא שמה של דוגמנית ומעצבת אופנה צעירה שרק לאחרונה התחתנה עם עומר דנקנר, בנו של איש העסקים נוחי דנקנר.

זכרו: לעולם לא נותנים כסף לפני שיודעים מה קיבלתם!

ראו הוזהתרם!

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר