מגלגל...

תודה למשטרה? 100 ק”ג קנאביס מאיכות ירודה נתפסו והושמדו

המשטרה מדווחת הבוקר על תפיסת שקים מלאים בכ-100 קילוגרם קנאביס והשמדתם, אך מן התמונות שצורפו לדיווח עולה כי מדובר באיכות ירודה מאוד של קנאביס שעדיף אולי שנתפסו והושמדו. 3 חשודים נעצרו.

המשטרה כמובן לא פועלת כדי להגן על צרכני הקנאביס, אבל לפעמים היא מצליחה לעשות זאת בלי כוונה. כך לפחות נדמה הבוקר, עם דיווח על תפיסה והשמדה של כמאה ק”ג קנאביס מאיכות גרועה ביותר, שעדיף שלא היו מגיעים לשוק.

100 ק"ג קנאביס קרית גת

על פי דיווח המשטרה, “משטרת ישראל עצרה אתמול 3 חשודים בסחר בסמים באזור קרית גת והיישוב במועצה אזורית שפיר. בחיפוש במשקים ובמחסנים שלהם נתפס מעל 100 קילוגרם סם מסוג קנאביס”.

“במהלך החיפושים נתפסו מעל 100 קילוגרם סם מסוכן מסוג קנאביס,” דווח עוד. “בתום החיפושים נעצרו 3 חשודים בשנות ה-20 וה-40 לחייהם, תושבי קרית גת והיישוב במועצה אזורית שפיר. הם נלקחו לחקירה בימ”ר לכיש.”

100 ק"ג קנאביס קרית גת
100 ק"ג קנאביס קרית גת

היום (שישי) הובאו שלושת החשודים לדיון בפני בית משפט השלום באשקלון ומעצרם הוארך ב5 ימים עד לתאריך 20/10/20. החקירה נמשכת.

ממשטרת ישראל נמסר כי ” משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות, וסיכול של הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר