מגלגל...

תה קוקאין נמכר בטעות באיטליה כבר שנים

מסתבר שברחבי איטליה נמכר כבר שנים ‘תה קוקאין’ לכל דורש. התופעה נחשפה בעקבות מעצרו של נהג אוטובוס שנתפס נוהג תחת השפעת קוקאין והסביר כי בסה”כ שתה תה באחת החנויות בדרך. מקור התה בפרו, וניתן להזמינו בעבור 25$ גם לישראל.

רוברטו, נהג אוטובוס בן 38, תושב גנואה, איטליה, נעצר השבוע באשמת נהיגה תחת השפעת סמים מסוכנים, לאחר שנתפס נוהג כשבדמו אחוזי קוקאין גבוהים.

המעצר חשף תופעה רחבת היקף של מכירת תה קוקאין בחנויות אורך הכבישים באיטליה – תופעה שמסתבר כעת שנמשכת כבר שנים ארוכות במדינה.

על פי הדיווח ברשתות התקשורת האיטלקיות טוען הנהג לחפותו ומתעקש שמעולם לא צרך קוקאין, אלא אם כן הסיבה לכשלון בבדיקת הסמים שנערכה לו נבעה משתיית כוס של “delisse alla coca” – תה קוקאין מפורסם המיוצר בפרו ומשווק לכל העולם.

תה קוקאין נמכר בטעות באיטליה במשך שנים
תה קוקאין נמכר בטעות באיטליה כבר שנים

לטענתו של רוברטו הוא שתה את התה יום קודם לנסיעה ואולי בגלל זה הופיעו שרידי הקוקאין בדמו בעת הבדיקה.

רוברטו סיפר על התה המיוחד שעוזר לו להרגיש חזק ועירני לרופא האישי שלו, וזה ביקש ממנו להביא עימו את שקיות התה כדי שיוכל לבחון במה מדובר.

על פי הדיווח הרופא עצמו ניסה את התה המיוחד, וגם הוא נמצא בבדיקות דם כאילו צרך קוקאין.

שוטרים נשלחו מיד לחנות ממנה רכש רוברטו את התה, שם הראה להם בעל החנות את המסמכים המוכיחים כי את המוצר הוא רכש באופן חוקי דרך יבואן מהעיר מילאן שמייבא את המוצר מפרו. השוטרים החרימו את קופסאות התה מיד ואסרו על בעל החנות למוכרן.

את תה הקוקאין – ובמיוחד את המותג המפורסם “delisse alla coca” – ניתן להזמין באופן די חופשי מחנויות אינטרנט במדינת פרו, שם הם מציעים משלוח לכל העולם, כולל גם לישראל.

מחירה של אריזת תה קוקאין שכזו עומד על 25$ בלבד באתר החנות.

ראו עוד:
קוקאין: מתרופת פלא לסם מסוכן

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר