תביעה הוגשה נגד השוטרים שגנבו עוגיות חשיש

בעלי חנות הקנאביס מקליפורניה שעברה בשנה שעברה פשיטה אלימה במהלכה הרסו השוטרים מצלמות אבטחה וגנבו עוגיות חשיש, הגישו תלונה נגד 3 מתוך 8 השוטרים השותפים במעשה. אם יורשעו יקנסו 2 מהם ב-1,000 דולר והשלישי צפוי לבלות עד 18 חודשים בכלא.

3 מתוך 8 השוטרים ממשטרת סנטה אנה שהשתתפו בשנה שעברה בפשיטה אלימה על חנות קנאביס בקליפורניה, ארה”ב, מואשמים כעת בגניבה פעוטה ועבירה אחת של ונדליזם, כך על פי הדיווח ב”דנוור פוסט”.

במהלך הפשיטה פרצו השוטרים לחנות בנשק שלוף, הרסו את מצלמות האבטחה במקום (מלבד 4 סודיות, שתיעדו את האירוע) ואף אכלו מספר עוגיות חשיש שלאחר מכן נטען שלא הכילו קנאביס כלל. בשל היעדר המצלמות וחוסר יכולת זיהוי, לא ניתן היה להגיש תביעה נגד מרבית השוטרים שהיו שותפים לאירוע, אך בשבוע שעבר (ג’) הוגשה תביעה כנגד 3 מהם.

התביעה שהוגשה כנגד השוטרים מטעם עו”ד המייצג את בעלי החנות, מאשימה 2 מהם, ניקול לין (Nicole Lynn) וג’ורג’ ארויו (orge Arroyo) בעבירה של גניבה פעוטה ואת השלישי, ברנדון סונטאג (Brandon Sontag) גם בעבירה של ונדליזם.

3 השוטרים הצטיידו בעורכי דין לקראת הדיון שצפוי להיערך ב-11 באפריל ודוברות המשטרה המקומית סירבה למסור מידע בנושא. אם יורשעו במשפט, צפויים לין וארויו לקבל קנס של 1,000 דולר, ואילו סונטאג יקנס ב-2,000 דולר ועלול אף לרצות 18 חודשי מאסר.

ראו עוד:
שוטר לקח קנאביס ממחבוא: “באסה לך”
“המשטרה הפכה אותנו למלשינים של השכבה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר