תאומות נאו-נאציות לשעבר: "בזכות המריחואנה שינינו את דרכנו"

לינט ולאמב גאייד - תאומות חברות בלהקה
לינט ולאמב גאייד

שתי התאומות הבלונדיניות עם העיניים הכחולות היו חברות בלהקה נאו-נאצית בגיל 11 והיום טוענות שהמריחואנה הפכה אותן לתומכות שלום

בשנת 2003 הקימו התאומות לאמב ולינט את הלהקה "כחול פרוסי" ונהגו לשיר על עליונותו של הגזע הארי. היום שתיהן בעלות אישור רפואי לצריכת קנאביס ומעידות על עצמן כליברליות תומכות שלום.

התאומות הנאו-נאציות לשעבר

"אני נפעמת מכך שיש לנו כזה מגוון של תרבויות שונות בכדור הארץ," סיפרה לינט בראיון. "אני חושבת שזה מדהים ואני גאה להיות חלק מאנושות המורכבת מכל כך הרבה סוגים של מקומות ואנשים שונים".

לינט החלה לעשן מריחואנה כשנתיים לאחר שאובחן והוסר מגופה גידול סרטני. "המריחואנה הצילה לי את החיים. סביר שהיום לא הייתי כאן אלמלא המריחואנה" אמרה.
אחותה לאמב גם כן קיבלה אישור רפואי לטיפול בכאבי גב כרוניים ולחץ נפשי.

"היום אנחנו במקום של אור ואהבה", אמרה לאמב. "אנחנו שמחות שהיינו חלק מלהקה אבל לדעתנו היה אפשר ועדיף לדחוף אותנו לתרבות יותר מיינסטרים. סך הכל היינו ילדות ולא בדיוק הבנו מה אנחנו עושות".

בראיון בשנת 2005 אמרו הבנות שאדולף היטלר היה אדם נהדר ובעל רעיונות מרתקים. שם הלהקה , "כחול פרוסי", לא נבע רק מהצבע הכחול של עיני הילדות אלא רמז על התאוריה של אחדים ממכחישי השואה הטוענים כי העובדה שלא נמצא החומר הכימי הקרוי "כחול פרוסי" על קירות תאי הגזים, מוכיחה כי לא בוצעו השמדות בתאים אלו.

לינט ולאמב עם חולצות סמיילי היטלר
לינט ולאמב עם חולצות סמיילי היטלר

בשנת 2007 אף השתתפו התאומות באחד מסרטי הדוקו של לואי ת'רו שביקר אצל משפחתן וניסה ללמוד על אורח החיים של משפחה נאצית טיפוסית.

גם היום לינט מהססת כששואלים אותה האם לדעתה השואה אכן התרחשה באמת. "אני מניחה שחלק מהדברים התרחשו ושהרבה דברים אחרים נופחו קצת" היא אמרה. "אני לא אומרת שהיטלר היה בחור נפלא אבל גם סטאלין לא וגם צ'רצ'יל לא ועוד רבים". "אני פשוט חושבת שאנחנו צריכים לשים את זה מאחורינו ולהסתכל קדימה", הוסיפה לאמב.

קליפ של הלהקה "כחול פרוסי":

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט