שתי דירות גידול נחשפו בת"א: שמן, תפרחות וצמחי קנאביס נתפסו

עשרות ק"ג של שתילים, תפרחות ושמן קנאביס נתפסו אתמול בשתי דירות בתל אביב יחד עם 29,000 ש"ח במזומן, זאת לאחר שבמשטרה נתקבל מידע מודיעיני. "פעילות המשטרה למיגור הפשיעה נמשכת בצל נגיף הקורונה," נמסר.

בעקבות מידע מודיעיני נעצרו אתמול (שלישי) שני תושבי תל אביב בני 40 ו-50 לאחר שבפשיטת משטרה על שתי דירות גידול בעיר אותרו עשרות צמחי קנאביס, מעל 15 ק"ג תפרחות קנאביס ועשרות בקבוקים ומבחנות עם שמן קנאביס.

לאחר קבלת המידע תצפתו השוטרים על אחת הדירות והבחינו בשני החשודים נכנסים אליה. בלשים פשטו על הדירה ובתוכה איתרו 1.5 ק"ג קנאביס, אמצעים לגידול, בקבוקים ומבחנות עם שמן קנאביס וכ-29,000 ש"ח במזומן.

לאחר תחקור החשודים במקום הובילו החשודים את השוטרים לדירה נוספת בתל אביב ובו חדר גידול נוסף. בדירה השנייה נתפסו 64 שתילי קנאביס במשקל כ-14 ק"ג, 10 מבחנות מלאות שמן קנאביס ואמצעים לגידול והפקת השמן.

על פי דיווח המשטרה "שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 2 חשודים בהפעלת שתי מעבדות סמים בתל אביב ותפסו עשרות שתילי קנאביס וכ-15 וחצי ק"ג חומר החשוד כסם".

דירת גידול קנאביס תל אביב
דירת גידול קנאביס תל אביב
דירת גידול קנאביס תל אביב

לדברי המשטרה "אתמול, בפעילות של בלשי מג"ב בשיתוף פעולה של שוטרי מחוז תל אביב, התקבל מידע במשטרה בדבר חשודים בייצור וסחר של סמים מסוג קנאביס. השוטרים התחקו אחר שני חשודים שנכנסו אל תוך בית בתל אביב".

עוד הוסיפו כי "פעילות משמר הגבול במחוזות המשטרה השונים למיגור הפשיעה נמשכת בצל נגיף הקורונה" וכי "המשטרה תמשיך להפעיל את מירב האמצעים והכוחות בכדי להגיע לאותם עבריינים שפוגעים בשלומו וביטחונו של הציבור."


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט