מגלגל...

שתילי קנאביס נתפסו בדירה באשקלון

השקט היחסי ששרר בקרב מגדלי הקנאביס הבלתי חוקיים בישראל במהלך שבועיים של פיגועים ודקירות, הגיע לסיומו. גם בימים אלו, בהם עסוקה המשטרה בסיכול פעילויות טרור ופיגועים, מצאו שוטרי אשקלון את הזמן לתפוס שתילי קנאביס שצמחו בדירה בעיר. תושב הדירה, בשנות ה-20 לחייו, נעצר והוגש נגדו כתב אישום.

17 ימים של שקט עברו על מגדלי הקנאביס החופשיים בישראל מאז נתפסו בפעם האחרונה שני בתי גידול בלתי חוקיים בראשל”צ, במהלכם היו עסוקים המשטרה וכוחות הבטחון ברדיפה אחר חשודים ומניעת פעילות חבלנית. הבוקר, לצד הירגעות הרוחות בזירת הפיגועים והמתח הישראלי-פלסטיני, חזרו השוטרים לעשות את מה שהם יודעים היטב.

צעיר תושב אשקלון נעצר, נלקח לחקירה ויועמד לדין פלילי, לאחר ששוטרים שהגיעו אליו לדירה בעקבות הלשנה, מצאו מספר שתילי קנאביס באחד החדרים.

שתילי קנאביס אשקלון

על פי דיווח דובר משטרת לכיש: “משטרת אשקלון חשפה מעבדת סמים בתוך דירה בעיר. גם בימים מתוחים אלו בהם השוטרים עסוקים בעיקר בפעילות בט״ש, נמשכת גם אכיפת עבריינות פלילית. ביום חמישי האחרון חשפו בלשי תחנת אשקלון של משטרת מרחב לכיש מעבדת סמים בתוך דירה בעיר. בתום חקירה מהירה, שלשום הוגש כנגד החשוד כתב אישום.”

על פי דיווח המשטרה, השוטרים הגיעו לדירה שברח’ גלעד באשקלון לאחר שקיבלו מידע (הלשנה) על כך שבדירה מגדלים קנאביס.

במהלך החיפוש בדירה מצאו השוטרים מספר שתילי קנאביס וכן מגש עם ייחורים. על אף שתושב הדירה, בשנות ה-20 לחייו, הסביר לשוטרים כי מדובר בכמות לשימוש עצמי, הוא נעצר, נלקח לתחנת המשטרה, ושם נחקר.

שתילי קנאביס אשקלון

על פי הדיווח: “במהלך החיפוש בתוך הדירה המיועדת למגורים, חשפו הבלשים מעבדת סמים אשר הכילה כמה עשרות שתילים של חומר החשוד כסם מסוג ׳קנבוס׳ פזורים ברחבי הבית וציוד אשר שימש לגידול הסמים. על אף כמות הסם שנתפס טען כי מדובר בחומר המיועד לשימוש עצמי.”

השוטרים סירבו לקבל את טיעון השימוש העצמי וכבר ביום למחרת הגישו נגדו כתב אישום בגין “גידול, ייצור והכנת סמים מסוכנים, והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית”.

התמונות מטעם חטיבת דובר המשטרה:

גם בתחילת השנה נתפסה באשקלון “מעבדת הידרו” כפי שכינתה המשטרה 4 שתילוני קנאביס קטנטנים (ראו כאן).

ראו עוד:
מאשקלון למעלות תרשיחא: כך נתפסו 163 שתילי קנאביס בדירה
אשקלון: חשיש נתפס בבית מנורה בדירתו של צעיר

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר