מגלגל...

שרף שקית קנאביס שמצא במחסן, והסתבך עם סוחר סמים

צעיר תושב הצפון מצא שקית קנאביס במחסן והחליט לשרוף אותה כי חשב שהיא של אחיו הקטין. בדיעבד הסתבר שהיא שייכת לבן הדוד שהחביא אותה עבור סוחר. הסוחר איים ודרש פיצוי 7,000 ש"ח, אך נעצר לאחר שהצעיר דיווח על המקרה למשטרה.

א’, צעיר תושב הכפר נחף, מצא שקית קנאביס במחסן הבית והחליט לשרוף אותה מכיוון שחשב שהיא שייכת לאחיו הקטין בן ה-17. הקטין טען שמדובר בקנאביס ששייך בכלל לבן הדוד, אך א’ לא האמין לדברים והדליק את השקית על המנגל בחצר הבית.

בדיעבד הסתבר שהקנאביס שנשרף אכן שייך בכלל לבן הדוד, שדרש פיצוי של 7,000 ש”ח בתמורה לאבידה. א’ סירב לשלם את הכסף, מה שהוביל לסכסוך ואיומים מסוחר סמים ובהמשך גם להתערבות המשטרה, כך על פי דיווח המשטרה הבוקר (חמישי).

לאחר שא’ קיבל איומים, הוא החליט להגיש תלונה במשטרה ובעדותו ציין כי משחשב שמדובר בסמים השייכים לאחיו הקטין בן ה-17 והתרגז עליו, החליט לשרוף את הקנאביס על המנגל בחצר ביתו למרות שהקטין טען בפניו כי זה שייך לבן דודם.

קנאביס וחשיש שנתפסו אצל סוחר בצפון
קנאביס וחשיש שנתפסו אצל הסוחר לאחר מארב משטרתי

על פי דיווח המשטרה בן הדוד התקשר לא’ וטען כי הוא חייב לו 7,000 ש”ח בגין הקנאביס ששרף. לאחר מכן התקשר לא’ אדם נוסף, סוחר, וטען כי הקנאביס שנשרף הוא שלו וכי “התירוצים לא מעניינים אותו ויש לו 10 דקות להחליט איך הוא משלם”.

בתגובה א’ הודיע לסוחר כי הוא כבר הגיש תלונה במשטרה על האיומים. הסוחר המופתע השיב לא’ כי בעקבות ה”הלשנה” הוא לא רוצה לפתור את הסיפור בכסף וכי הוא “יקרע אותו”, את המשטרה וגם את קצין המודיעין.

בהמשך פנה א’ שוב לבן דודו וביקש להגיע להבנות איתו ועם הסוחר, כדי שיעזבו אותו לנפשו. השניים סיכמו שא’ ישלם 2,000 ש”ח כפיצוי על הקנאביס שנשרף, וכך היה.

אך המשטרה לא זנחה את הסיפור והחליטה לפתוח בחקירה גלויה וסמויה נגד בן הדוד והסוחר. בלשים שארבו לסוחר תפסו אותו בעת ששהה במונית כשברשותו שקית עם 12 פלטות חשיש בשווי כ-70,000 ש”ח, כך על פי הערכת המשטרה. הוא ובן הדוד נעצרו.

בתום החקירה הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר הגישה בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד שני הנאשמים בגין סחיטה באיומים, החזקת סמים ושיבוש מהלכי משפט.

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות מכל סוג שהיא וכן את עבירות ההפצה והסחר של הסמים המסוכנים ופועלת תוך שימוש באמצעי חקירה מגוונים למעצרם ולהבאתם לדין של אותם עבריינים למען שמירה על שגרת חייו של האזרח הנורמטיבי וכן על בטחונו ושלומו”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר