מגלגל...

שקיות קנאביס רפואי מסוג PK נתפסו אצל סוחר ביפו

שקיות הנראות כאריזות קנאביס רפואי נתפסו אצל סוחר ביפו, לצד ק"ג וחצי של קנאביס בתפזורת, פלטות חשיש וקוקאין. לא ברור האם מדובר בשקיות אמיתיות או זיוף.

המשטרה מדווחת על תפיסת מאות גרמים של קנאביס רפואי ארוז בשקיות ממותגות כזן מסוג Support P.K, לצד מעל קילו וחצי של קנאביס בתפזורת וכן פלטות חשיש וקוקאין.

על פי הדיווח בפעילות אכיפה שביצעו שוטרי משטרת ישראל אמש (ד’) ביפו עצרה המשטרה צעיר (22, ת”א) בחשד להחזקה וסחר בכמויות מסחריות.

שקיות קנאביס רפואי PK נתפסו

“ברשותו נתפסו מאות גרמים בשקיות של ‘גראס רפואי’, מעל חצי קילו של פלטות חשיש, עשרות מנות מחולקות של קוקאין ועוד למעלה מחצי קילו של קנאביס,” דווח.

לא ברור האם מדובר בשקיות אמיתיות המכילות קנאביס רפואי, או בשקיות מזויפות שנדמות להיות אמיתיות לצורך העלאת שוויין בשוק השחור, כפי שכבר קרה בעבר פעמים רבות.

כידוע בעוד שקנאביס “רגיל” בלתי חוקי נמכר במחירים של 40 עד 80 ש”ח לגרם בממוצע, קנאביס “רפואי” נמכר במחירים גבוהים עד פי 2 ויותר, על אף שלא מדובר בהכרח בסחורה איכותית יותר.

באופן ספציפי אריזות מהסוג Support P.K, של חברת “בטר”, הם היקרות ביותר בענף הקנאביס הרפואי ומחירן בבתי המרקחת עומד על מעל 300 ש”ח, פי 1.5 ויותר מממוצע מחירי הקנאביס הרפואי בישראל כיום.

החשוד כאמור נעצר לחקירה בסיומה נכלא. היום (ה’) תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בת”א.

דיווח זה מגיע יממה לאחר שמשרד הבריאות דיווח לבג”ץ כי ישנה תופעה של רכישת קנאביס רפואי ו”זליגתו” לשוק הבלתי חוקי, זאת במסגרת הדיונים בעתירה נגד הרפורמה בענף.

מהמשטרה נמסר כי “מאבק המשטרה בנגע הסמים נמשך כל העת במגוון פעילויות גלויות וסמויות ומידי יום עוצרת המשטרה עשרות חשודים בסחר בסמים”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר