שני אחים נעצרו בת”א: זייפו שקיות קנאביס רפואי

שקיות מזויפות של זני קנאביס רפואי כמו "אלסקה", "לונדון" ו"גורילה גלו" נתפסו בדירה בתל אביב. שני אחים תושבי העיר נעצרו.

המשטרה עצרה אמש בת”א 2 אחים תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם בחשד לעבירת סחר בסמים לאחר שנתפסו בדירה ברחוב יגאל אלון כשברשותם 1.5 ק”ג קנאביס באריזות מזויפות הנחזות להיות אריזות קנאביס רפואי.

שקיות קנאביס רפואי מזויפות
שקיות קנאביס רפואי מזויפות

כפי שניתן להבחין בתמונה הסוחרים התמקדו בזיוף של הזנים “אלסקה” של חברת תיקון עולם, “לונדון” של חברת IMC ו”גורילה גלו” של טילריי וקנדוק.

זיוף שקיות קנאביס רפואי ומכירה של קנאביס זול בהן בשוק השחור היא תופעה מוכרת וידועה, שנחשפה לראשונה כבר לפני 3 שנים. הסיבה לזיופי שקיות אלו הן מכירתן בשוק השחור במחירים גבוהים יותר.

המחיר המקובל בשוק היום לשקית קנאביס רפואי מקורית של 10 גרם נעה בין 650 ל-950 ש”ח בדרך כלל, אך יש קבוצות שמציעות גם בעד 1,250 ש”ח לשקית. לכן מעדיפים הסוחרים למכור את הקנאביס הירוד שלהם בשקיות הנחזות להיות “רפואי”.

שוטרי התחנה עצרו את החשודים לחקירה בתחנת השכונות בסיומה נכלאו, לצד החרמת 2 כלי רכב שבבעלותם לצרכי חילוט, בחשד ששימשו לביצוע העבירות האמורות.

על פי דיווח המשטרה: “בדירה ‘מחתרתית’ שחשפו אמש בלשי משטרת השכונות ברחוב יגאל אלון בת”א, עצרו השוטרים שני אחים תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם, בחשד לזיוף קנאביס היידרו רפואי שהוסלקו ב’שקיות מרשם רפואיות’ במשקל של כ-1.5 ק”ג”.

מלבד דירתם של השניים חשפו בלשי המשטרה 3 דירות נוספות בהן על פי דיווח המשטרה כ-150 ק”ג קנאביס שלדברי המשטרה היו מיועדים לסחר והפצה בעיר.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי. היום תבקש המשטרה, בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה, להאריך את מעצרם של שני האחים בבית משפט השלום בת”א.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר