שפית משיקה ליין חדש של מאכלי קנאביס

שפית מפורסמת משיקגו הודיעה על השקת ליין חדש של מאכלי קנאביס למטופלים. בין המוצרים בליין החדש: חטיפי שוקולד קנאביס, בצק עוגיות מריחואנה וחטיפי גרנולה.

מינדי סגל (Mindy Segal), אחת השפיות הבכירות והמפורסמות ביותר בשיקגו, אילינוי, תשיק בקרוב ליין של מאכלי קנאביס למטופלים רפואיים, כך על פי הדיווח בתקשורת המקומית.

שוקו קנאביס ובצק עוגיות

מינדי היא הבעלים של המסעדה המפורסמת HotChocolate ואחת השפיות המפורסמות בעיר שיקגו ואף במדינת אילינוי כולה, שזכתה בעבר בפרס הבישול על שם ג’יימס בירד.

מינדי חתמה כעת על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הקנאביס הרפואי ‘מעבדות קרסקו‘ (Cresco Labs) שמתכוננת להפעיל 3 מרכזי גידול קנאביס בשטח המדינה.

הסכם שיתוף הפעולה יוביל להקמתו של מטבח תעשייתי חדש בתוך אחד המרכזים, בו תנהל מינדי את הפקתו של הליין החדש של מאכלי קנאביס (Edibles) המיועדים למטופלים בעלי רישיון.

מינדי סגל - שפית מפורסמת משיקגו, זוכת פרס הבישול ע"ש ג'יימס בירד
מינדי סגל – שפית מפורסמת משיקגו, זוכת פרס הבישול ע”ש ג’יימס בירד

כחלק מהליין החדש מינדי תתחיל להפיק כמה מהמתכונים שמופיעים בספר הבישול שכתבה ‘Cookie Love’. בין השאר שוקו קנאביס, חטיפי שוקולד קנאביס, חטיפי קנאביס וגרנולה ואפילו תערובת בצק עוגיות מריחואנה.

מכירות הקנאביס הרפואי באילינוי החלו, בחודש נובמבר האחרון אך עד עתה מאכלי קנאביס לא היו חוקיים מבחינת רגולציה.

הליין החדש צפוי להגיע לחנויות הקנאביס בשיקגו בתחילת חודש פברואר 2016, עד אז תותר מכירת המאכלים בחוק. על פי ההערכות הוא צפוי להתפשט לכל רחבי המדינה במהרה.

לפי הדברים שמסרה מינדי, התעשייה נמצא עדיין בחתוליה והיא עצמה חדשה בתוכה, ולכן יהיה צורך בהמון התנסות בזנים וריכוזים שונים כדי להגיע לתוצאות המיטביות. בנוסף, היא ציינה כי הייתה בה ציפיה לתגובות מעורבות בנוגע להצטרפותה לתעשייה שעדיין אינה חוקית מבחינה פדרלית, אך כל התגובות שקיבלה היו טובות ומעודדות.

ראו עוד:
מדריך: איך להכין שמן ריק סימפסון (RSO)
פודינג שוקולד קנאביס – מתכון להכנה ביתית
שיקגו: 45 ק”ג מריחואנה נמצאו זרוקים בתוך מתקן מיחזור

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר