שני קורסי קנאביס פותחים החודש מחזור בת”א וירושלים

מה שהתחיל לפני שנה כסנונית ראשונה, הפך לתעשיית לימודים של ממש. החודש ייפתחו שני קורסים מקצועיים שונים העוסקים בקנאביס רפואי ויזמות הן מטעם ‘הטכניון’ בקמפוס שרונה בת”א והן במכללה האקדמית ‘הדסה’ בירושלים.

שנה וחצי חלפה מאז פרסמנו לראשונה אודות קורס הקנאביס הרשמי הראשון בישראל, שנערך בחסות ‘הטכניון’ ופתח אז את מחזורו הראשון, ועל פי קצב הדברים נראה שקורסים מסוג זה, ואחרים, צפויים להיפתח במהלך החודשים והשנים הקרובות, ביניהם קורסים להכשרת עובדים לחוות הגידול החדשות וכן קורסים שונים למגדלים ביתיים וכד’.

עם זאת יש לציין שקורסים אלו אינם מציגים לתלמידיהם את ‘הדבר האמיתי’, כלומר הסטודנטים אמנם יזכו להיחשף לרקע רב, אך לא לראות ולא לגעת בפרחי או צמחי קנאביס אמיתיים.

קורס קנאביס בתל אביב

החודש, ב-29.5, ייפתח המחזור ה-6 במספר בקורס של ‘הטכניון’, שיערך אחת לשבוע בימי שני בין השעות 17:00-21:00, במתכונת של 8 מפגשים בקמפוס שרונה, ת”א.

קורס זה, העוסק במה שהם מכנים כ’יזמות טכנולוגית ועסקית, השלכות רפואיות ושיטות גידול’, מכשיר את תלמידיו במן מבוא לקנאביס בעידן המודרני וכולל 8 מפגשים בהן הרצאות שיעסקו בהחל מקנאביס בעבר הרחוק, תקופת היובש וסיבותיה והמאבק ללגליזציה, דרך השימושים הרפואיים לפי התוויות, רקע מחקרי, מדעי ומולקולרי ועד הסברים על רשיונות (מגדל, מעבדה, רשיון מחקר לסטארט-אפ), בורסה, קניין רוחני, שיטות גידול, בנקי זרעים וזנים היסטוריים, מטפחים ושיטות טיפוח ועוד.

קורס זה נערך בניהולו המקצועי של פרופ’ יהודה שינפלד, מייסד וראש מרכז זבלודוביץ למחלות אוטואימוניות, במרכז הרפואי שיבא השייך לפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר בתל-אביב.

פרטים והרשמה לקורס של ‘הטכניון’ ניתן למצוא בקישור זה (עלות: 5,000 ש”ח).

קורס קנאביס בירושלים

במקביל, ועוד קודם, ייפתח כבר בשבוע הבא (22.5) קורס דומה ב’הדסה’. קורס זה של לימודי תעודה נקרא ‘מחקר ויזמות בקנאביס רפואי’, וזהו המחזור השני שלו. הוא ייערך במכללה הארדמית ‘הדסה’ בירושלים.

גם בקורס זה ישתתפו הסטודנטים ב-8 מפגשים לימודיים בהם יקבלו סקירה היסטורית על המסע של הקנאביס אל מרכז הקונצנזוס, הרצאות בתחום הרפואי, המחקרי, הכלכלי, רקע ומצב משפטי וכן סקירת האפשרויות בארץ ובעולם.

קורס זה נערך בניהולו המקצועי של ד”ר מיכאל דור, היועץ הרפואי של היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות והאיש שחתום כמעט על כל רשיונות הקנאביס בישראל.

פרטים והרשמה לקורס של ‘הדסה’ ניתן למצוא בקישור זה (עלות: 5,000 ש”ח).

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר