שליח קנאביס רפואי נתפס מעשן קנאביס

המשטרה מדווחת כי מאבטח רכב שהוביל קנאביס רפואי נתפס על ידי המשטרה כשהוא מעשן קנאביס במהלך ההובלה. רשיון האבטחה שלו נשלל. הנהג, שלא דווח האם עישן גם הוא, איבד את רשיון ההובלה שלו לקנאביס רפואי.

אחוז לא קטן ממטופלי הקנאביס הרפואי מקבלים כיום את אספקת הקנאביס החודשית שלהם במשלוח עד הבית, בין השאר בגלל שהאלטרנטיבה היחידה שלהם היא איסוף עצמי מבי”ח אברבנאל.

בישראל ישנן שתי חברות המספקות שירותי שינוע קנאביס רפואי ברשיון משרד הבריאות, עבורם משלמים המטופלים 100 ש”ח נוספים ל-370 השקלים עבור האספקה עצמה.

עדכון: השליחים שנעצרו לא שייכים לאחת מחברות השילוח אלא לחברת אבטחה הפועלת עבור חברת קנאביס רפואי.

הערב (ד’) מדווחת המשטרה כי במהלך פעילות אכיפה של שוטרי משטרת ישראל בנשר, זיהו השוטרים רכב הובלה של אחת מחברות השינוע כשמאבטח הרכב מעשן ג’וינט בזמן הנהיגה.

השוטרים דלקו אחר המכונית, סימנו לנהג לעצור ולאחר חיפוש קצר מצאו מעט קנאביס בתיקו של נהג הרכב.

רשיונו של המאבטח, יליד 77 תושב חדרה, נשלל, כמו גם נישקו. רשיון ההובלה לקנאביס רפואי של הנהג, יליד 89′ תושב פרדס חנה, נשלל אף הוא.

על פי דיווח המשטרה: “מאבטח רכב שהוביל קנאביס רפואי נתפס על ידי המשטרה כשהוא מעשן סמים במהלך ההובלה. במהלך פעילות אכיפה של שוטרי משטרת ישראל בנשר, נראה רכב הובלה של חברה זכיינית לקנאביס רפואי כשמאבטח הרכב מבצע את תפקידו כשהוא יושב ליד הנהג ומעשן סם מסוג זה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר