טוען...

שליח טלגראס הציע בטעות קנאביס לשוטר

כתב אישום הוגש נגד צעירה בת 21 המואשמת במכירה ואספקת קנאביס באזור חולון באמצעות קבוצות ‘טלגראס’. היא אותרה לאחר ששליח מטעמה הציע בטעות את המשלוח לשוטר סמוי, כך לפי דיווח המשטרה. “משטרת ישראל תמשיך במאבקה העיקש,” נמסר.

תושבת חולון בת 21 נעצרה לאחרונה על ידי מרחב איילון של המשטרה, לאחר שעל פי החשד נהגה לסחור בקנאביס, בין השאר על ידי שליחים קטינים.

על פי דיווח המשטרה החקירה נפתחה בתחילת חודש מאי, כאשר שליח מטעמה, קטין תושב חולון, ניגש בטעות לשוטר סמוי ושאל אותו “זה אתה שהזמנת?”.

השוטר יצא מרכבו ועצר את השליח לאחר שברשותו נמצא קנאביס, כשתוך כדי המעצר הגיע הלקוח האמיתי אשר ביצע את העסקה באמצעות קבוצות ‘טלגראס’, כך על פי הדיווח.

בהמשך החקירה נתפס הטלפון הסלולרי של הקטין ובו נראו סרטונים והתכתבויות שהובילו את שוטרי מחלק הנוער במרחב איילון אל הנאשמת.

הצעירה נעצרה ע”י משטרת מרחב איילון והוגש נגדה כתב אישום בגין סחר בסמים והחזקת סמים וכן בקשה למעצרה עד תום ההליכים, לה נענה בית המשפט.

מהמשטרה נמסר כי “הטלגראס הינה רשת של זירות סחר בסמים המתבססת על אפליקציית הטלגרם, השימוש בטלגרם לסחר בסמים הינו רק אחד מתוך השימושים שנעשים בה במרחב הוירטואלי. על אף הסינון החזק שהיא מקיימת לחברים בה, אינה מגבילה את משתמשיה בגיל. משטרת ישראל תמשיך במאבקה העיקש והנחוש נגד הסחר בסמים ותימצא בכל זמן ומקום למיגור הסחר, גם זה הווירטואלי”.

התכתבויות שנתפסו במכשיר הטלפון
התכתבויות בטלגראס שנתפסו במכשיר הטלפון (תמונה: דוברות המשטרה)

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר