שיר הקמפיין של ‘עלה ירוק’: עכשיו בגרסת הטראנס

אמן הפסיי טראנס הבינלאומי Bizzare Contact פרסם בעמוד הפייסבוק שלו גרסה מחודשת שביצע לשיר הנושא של מפלגת ‘עלה ירוק’.

יש בהחלט סיכוי סביר שמעולם לא שמעתם את השם דידי עזרא, הנער הדימונאי במקור שהצליח במשך למעלה מ-15 שנים של עשייה מוזיקלית לטפס לפסגות הגבוהות ביותר של סצנת המוזיקה האלקטרונית העולמית, תוך שהוא מופיע על בסיס קבוע בפני עשרות אלפי אנשים באירועים שונים ברחבי הגלובוס תחת שם הבמה “Bizzare Contact“.

מעבר לעשור של הופעות בינלאומיות מרשימות שיש לו ברזומה (טוקיו, ציריך, מוסקבה, טורונטו, מקסיקו סיטי וקופנהגן הם רק חלק קטן מהרשימה), ל-Bizzare Contact יש עמוד פייסבוק פעיל באנגלית עם למעלה מרבע מיליון עוקבים בו הוא נוהג לשתף את המעריצים בכל מה שעולה על רוחו.

לקראת הבחירות החליט האומן הישראלי הבינלאומי לתמוך במפלגת ‘עלה ירוק’ (למרות העובדה שהוא בעצמו איננו צורך קנאביס), ולבצע גרסה מחודשת לשיר הקמפיין של המפלגה: “יעשה רק טוב” שבוצע במקור על ידי שי ליבוביץ ודפנה רכטר.

את הביצוע המעודכן פרסם דידי עזרא בדף הפייסבוק שלו כשהוא מוסיף: “בבחירות הנוכחיות לכנסת, אני מרגיש שיש לי בפעם הראשונה מפלגה שאני יכול להזדהות איתה. מפלגה שעברה מהפך רציני מאוד בבחירות הנוכחיות ומורכבת מאנשים שאפשר לסמוך עליהם שיעשו את העבודה למען האזרחים עצמם ולא למען אינטרסים כאלה ואחרים”.

האזינו לביצוע המחודש של Bizzare Contact לשיר “יעשה רק טוב” (במקור: שי ליבוביץ דפנה רכטר):

גם זה בטח יעניין אותך

‎‎פרסום‎ by Bizzare Contact.‎

ראו גם:
צפו: תשדירי הבחירות של עלה ירוק 2015
ראיון עם ראסטה מן – רק עלה ירוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר