שיטה חדשה להברחת מריחואנה: אבטיחים מפלסטיק

סוחרי הסמים המקסיקנים הופכים יצירתיים יותר משנה לשנה ובסוף השבוע נחשפה שיטה חדשה להברחת מריחואנה: משלוח אבטיחי פלסטיק.

סוחרי המריחואנה במקסיקו נאלצים להתמודד עם רשויות האכיפה הקשוחות של ארה”ב ובעקבות כך הפכו כנראה ליצירתיים ביותר בעולם. אחרי נסיונות הברחת מריחואנה בעזרת תותחים פניאומטיים, מטוסים וצוללות, נתפס השבוע נסיון משלוח מריחואנה בתוך אבטיחים מפלסטיק.

על פי הדיווח, שוטרים במשמר הגבול האמריקני חשפו בסוף השבוע נסיון הברחת מריחואנה בשווי מיליוני דולרים שהוחבאה בתוך מה שנראה היה כמשלוח אבטיחים.

רק לאחר צילום רנטגן של משלוח האבטיחים ממקסיקו, גילו השוטרים כי מדובר למעשה במריחואנה ש”התחפשה” לאבטיחים. “הפושעים משתמשים בשיטות מתוחכמות להסוואת הסמים,” אמר סוכן משמר הגבול בריאן פלאוורס לרשת ‘פוקס’ האמריקנית. “ראינו בעבר כבר נסיונות להבריח מריחואנה בתוך מושבי הרכב, במיכלי הדלק ואפילו בצמיגים של טרקטור.”

מריחואנה בתוך אבטיחים מפלסטיק

בחודש שעבר פורסם כי רבים מסוחרי המריחואנה במקסיקו מצרים על הצעדים שנקטו מדינות וושינגטון וקולורדו לעבר לגליזציה, שכן לדבריהם המהלך פוגע בעסקיהם. “זה לא משתלם יותר,” אמר אז רודריגו סילה, 50, המגדל מריחואנה כל חייו. “אני לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שהמשפחות באזור הפסיקו לגדל גראס. אני מקווה שהאמריקנים יפסיקו עם הלגליזציה הזאת.”

ראו גם: 10 נסיונות הברחת סמים שנכשלו
ראו גם: כמו בסרטים: ארה”ב עשתה עסקים עם קרטל הסמים של מקסיקו
ראו עוד: 7 טון מריחואנה נתפסו במשלוח קוקוסים
ראו עוד: 900 ק”ג חשיש הוחבאו בתוך סרדינים קפואים
ראו עוד: שוטרים הכריחו עצורים לאכול מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר