האם התגלתה השיטה הבטוחה להזמנת זרעי קנאביס מחו”ל

גולש בפורום קנאביס עלה על שיטה בעזרתה הוא מזמין זרעי קנאביס מחו”ל מבלי להסתכן בחיכוך עם גורמי האכיפה. כל מה שצריך זה תיבת דואר ומברגה.

למרות חוקי הקנאביס הנוקשים בישראל, האוסרים על החזקה אפילו של זרעי קנאביס שבעצמם אינם מכילים THC, הזמנת הזרעים מחו”ל היא תופעה נפוצה למדי. ניתן בהחלט לומר שמדי יום נכנסים לשטח ישראל עשרות זרעים כאלו – רובם ככולם במעטפות שנשלחות מחברות הזרעים המובילות באירופה.

ברשת כבר יש כמה מדריכים שמפרטים כיצד ניתן לצמצם למינימום את הסיכון הכרוך בהזמנת חומר אסור בדואר, גם כאשר מדובר במוצר בעל נפח קטן במיוחד אותו קל להסוות כמו זרעים, אבל גולש בפורום “הזמנת זרעים מחו”ל” בשם Eliran הציע השבוע טיפ מעניין נוסף.

תיבות דואר
השיטה להזמנת זרעי קנאביס בבטחה: תיבת דואר, מברגה ו-3 ברגים

לצד הטיפים הרגילים, כמו הזמנה במעטפה פשוטה ללא הסוואה או ביצוע תשלום בעזרת כרטיס אשראי נטען, הוא מבטיח שיש פטנט אחד פשוט למדי שיבטיח לכם שבכל מקרה – גם אם עלו על החבילה שלכם במכס – תוכלו להיות בטוחים שלא יהיה ניתן להאשים אתכם בעבירה.

אל תיפלו במדגם

“המכס שלנו עובד בשיטת מדגם,” מסביר Eliran, “מדגם זה בעצם כמות רנדומלית מסויימת של מעטפות/חבילות שעוברות בדיקות בקפדנות היסטרית ובאמצעים די משוכללים. אז לכל אלו הסבורים שהסוואה ברמה גבוהה תבטיח סיכויי הצלחה גבוהים יותר דעו כי טעות בידכם.”

“גם אם אדון אל צ׳אפו בכבודו ובעצמו יסליק לכם את החבילה והיא תיפול למדגם, גורלה להיתפס. דווקא נסיון להסוות בצורה טובה תקרב אתכם לסטטיסטיקה שהחבילה שלכם תיפול במדגם – כי מין הסתם כשיש הסוואה יש גם יותר נפח לחבילה.”

לאחר מכן הוא מציג את השיטה הבטוחה להימנעות מאישום, כשכל מה שצריך בשביל זה הם: תיבת דואר (בעדיפות לתיבה עם פתח רחב ואפשרות נעילה: 100-200 ש”ח ב’זאפ’), 3 ברגים (חזקים) ומברגה פשוטה או מברג פיליפס.

שותף חדש בבניין

“נחפש בניין מרובה קומות באזור מגורנו ונגיע אליו בשעת לילה מאוחרת כשכולם ישנים, בכדי להציב בו את תיבת הדואר ליד כל תיבות הדואר הקיימות,” הוא מסביר. “הגיוני ששותף חדש הצטרף לאחת הדירות בבניין ומעוניין בתיבת דואר משלו.”

“על תיבת הדואר נדביק שם ושם משפחה פיקטיביים ללא מספר דירה, ועם שם זה גם נבצע את ההזמנה מאתר הזרעים במשלוח אל הבניין בו הצבנו את התיבה. את ההזמנה מהאתר נבצע במשלוח רגיל ללא מעקב וללא הסוואה.”

“מה שיפה בזה זה שאתם גם לא נאלצים לסכן אף אחד כי הרי אין מספר דירה ומה שנשאר לכחולים זה רק לתפוס את התיקרה,” הוא מסכם. “רק לא לשכוח לוודא שבזמן הצבת התיבה ובזמן פתיחת התיבה לצורך לקיחת מעטפות אף אחד לא רואה אתכם. ממליץ בחום להעביר את התיבה לבניין אחר לאחר מספר הזמנות כדי לא לעורר חשד מיותר בבניין.”

הזמנת זרעי קנאביס מחו”ל – בצינור לילה:

הדברים פורסמו לראשונה בפורום קנאביס.

המגזין מזכיר כי הזמנת זרעים היא עבירה פלילית בחלק מן המדינות ואין באמור כדי להוות המלצה או ייעוץ מכל מין וסוג שהוא.

ראו גם:
8 דברים שלא ידעתם על זרעי קנאביס
5 סיבות טובות לגדל קנאביס אוטומטי

Cannabis Stores and Doctors Lists
Close