מגלגל...

שיא חדש: הבראוני-קנאביס הגדול בעולם

היום, 8.12, לכבוד יום הבראוניז השנתי (מסתבר שיש דבר כזה) ולרגל השקת מותג עוגיות קנאביס חדש, יצרה חברת מארימד ממסצ'וסטס את הבראוני-קנאביס הגדול ביותר בעולם. רוחבו 1 מ"ר, גובהו 30 ס"מ והוא מכיל לא פחות מ-20 גרם THC טהור

חברת הקנאביס האמריקאית מארימד (MariMed) השוכנת במדינת מסצ’וסטס חשפה היום את הבראוני-קנאביס הגדול בעולם.

הבראוני המרשים נוצר לכבוד יום הבראוני השנתי (מסתבר שיש דבר כזה) המצוין מדי שנה ב-8 בדצמבר ולרגל השקת המותג החדש של החברה, באבי’ז בייקד (Bubby’s Baked).

גודל העוגיה 1 מטר אורך על מטר רוחב ובגובה 30 סנטימטר. משקלה הוא די עצום ועומד על שוקל עצום של 385 ק”ג, והוא מכיל לא פחות מ-20 גרם של THC טהור.

בראוניז קנאביס הגדול בעולם שיא
הבראוני-קנאביס הגדול בעולם: רוחבו 1 מ”ר, גובהו 30 ס”מ ותכולתו 20 גרם THC

הבראוני-קנאביס הגדול נוצר מן הסתם לצורך פרסום וקידום מכירות של סדרת הבראוניז המקוריים של באבי’ז של מארימד, המוצעים בשלושה מתכוני קונדיטוריה קלאסיים: בראוניז, שוקולד צ’יפס וחמאה-קינמון.

Bubby’s עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים או חומרים משמרים, וכל מנה מכילה 5 מ”ג של THC, בהתאם למותר על פי התקנות במדינת מסצ’וסטס שאישרה לגליזציה עוד בשנת 2016.

באבי'ז בייקד
סדרת הבראוניז המקוריים של באבי’ז של מארימד, בשלושה מתכונים: בראוניז, שוקולד צ’יפס וחמאה-קינמון – 5 מ”ג THC בכל עוגיה

כאמור, כדי להנציח את ההשקה, הקונדיטורים של מארימד במסצ’וסטס אפו גרסה ענקית של בראוני אפוי רך של באבי’ז, שלפחות לטענתם הוא הבראוני המועשר ב-THC הגדול ביותר שנוצר אי פעם בעולם.

“באבי’ז ממלא חור גדול בשוק המאכלים שצרכני הקנאביס משתוקקים לו – מאפים איכותיים וטעימים שנשארים לחים ולעיסים”, אמר מנהל המוצר הראשי וסמנכ”ל המכירות של MariMed, ריאן קרנדל. “עבור רבים מאיתנו, בראוניז תוצרת בית היו הטעימה הראשונה שלנו של מאכלים עם קנאביס (“אדיבלס”) ובאבי’ז משחזרת את החוויה הנוסטלגית הזו”.

ראו עוד:
צמח הקנאביס הגבוה בעולם
הג’וינט הארוך בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר