ירוק עולה: שחקני מכבי חיפה חגגו אליפות עם ג’וינט ועוררו דיון ברשת

בשבוע שעבר הם זכו באליפות המדינה בכדורגל והשבוע חגגו שחקני מכבי חיפה את המאורע עם מה שנראה כמו קצת קנאביס. זרובינסקי זיהה את הג'וינט בפינת תמונה שפורסמה וגדי וילצ'רסקי הגיב

תמונה של שחקני מכבי חיפה בכדורגל חוגגים אליפות באירוע בריכה נפוצה אתמול ברשת וזכתה לחשיפה רחבה, לאחר שיבגני זרובינסקי הבחין שבפינת התמונה שפרסמו השחקנים בעצמם מופיעה מאפרה ובה מה שנראה ללא ספק כמו ג’וינט.

בתגובה לפרסום התמונה, בה הקיף זרובינסקי את הג’וינט בעיגול, סימן גדי וילצ’רסקי עיגולים סביב אלמנטים נוספים בתמונה, כמו אלכוהול, פחמימות, אשכנזי בלי חולצה בשמש, שוקולד ועוד, וכתב “אני שמח לסמן לך דברים מסוכנים יותר”.

כפי שנחשף בחודש שעבר לראשונה במגזין קנאביס, הבעלים של מכבי חיפה, יעקב שחר, נכנס לאחרונה לפעילות עסקית בתחום. שחר הקים חברה חדשה, פלאנטיס, בעלת חוות קנאביס במושב קשת בצפון הארץ, שעתידה להתחיל פעילות בקרוב.

החגיגות של שחקני מכבי חיפה מגיעות לאחר שבשבוע שעבר היא זכתה באליפות בשנה השניה ברציפות. שחקני מכבי חיפה הם לא הכדורגלנים היחידים שאוהבים קנאביס. לאורך השנים היו לא מעט כאלה, חלקם גם “נתפסו” מעשנים ג’וינט בתמונות.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר