מגלגל...

שוקולד חדש בצורת פרחי מריחואנה מבלבל את השוטרים

מותג שוקולד צרפתי השיק מוצר חדש שמצליח לבלבל את הצרכנים, וגם את השוטרים – שקיות של “פרחי שוקולד” ירוקים הזהים בצורתם כמעט לחלוטין לפרחי קנאביס, אך אינם מכילים כל חומרים פעילים או השפעה פסיכואקטיבית.

חברת השוקולד הצרפתית ‘Jacker’, מותג פרטי קטן שאינו מוכר מעבר לים, החלה לשווק ליין חדש של שוקולד פרחוני וירוק.

במקום “קוביות” מסורתיות, השוקולד מהליין החדש – שזכה לשם המפתה “ג’קר הייז” (‘Jacker-Haze‘) – ונמכר כ”פרחים” הזהים כמעט לחלוטין במראם החיצוני לפרחי קנאביס.

ג'קר הייז - שוקולד בצורת פרחי קנאביס
המוצר החדש נמכר בשקיות ניילון קטנות, המזכירות את הדבר האמיתי

פרחי השוקולד עשויים מפצפוצי אורז מצופים בשוקולד חלב, ואת הצבע הירוק מפיקה החברה מתמצית של עלי תה ירוק. לצערם של חובבי קנאביס אמיתי, השוקולד אינו מכיל THC (שאינו חוקי למכירה באירופה) ואפילו לא CBD אלא רק נראה כמו הדבר האמיתי.

בכדי להשלים את החוויה, פרחי השוקולד נמכרים בשקיות ניילון קטנות עם פס אטימה, הדומות לשקיות בהן נקנה קנאביס מדילרים ברחוב.

שוקולד בצרות קנאביס
נראה כמו הדבר האמיתי

אפילו המשטרה התבלבלה

הרעיון למוצר המפתיע עלה בחודש מאי של השנה שעברה, בעת פסטיבל ספורט אקסטרים (FISO) בו השתתפו נציגי מגזין Jacker. במסגרת הפסטיבל חולקו לאורחים שקיות של השוקולד החדש, ובתור מוצר שיווקי הן עשו עבודה מצוינת ואף גרמו על פי הדיווחים ברשת להמולה גדולה.

“האנשים בקהל רצו לקחת את השקיות כמו מטורפים, והיו משוכנעים לגמרי שיש להם שקית ענק של מריחואנה ביד,” מספר ג’ורלן מריוטאט (Jorlan Mariotat), עובד בכיר במגזין, “שיטה פשוטה ויעילה להלהיב את הקהל, ולהכניס את כולם לאווירה גם ללא ה’באז’ האמיתי.”

ג'קר הייז - שוקולד בצורת פרחי מריחואנה

על פי הדיווח שוטרים שהיו במתחם הפסטיבל התבלבלו גם הם ועצרו בטעות כמה עשרות צעירים שהסתובבו עם “הפרחים”, כולם כמובן שוחררו מיד כשהסתבר שמדובר בשוקולד תמים.

למרות שמדובר במוצר שנועד בעיקר לצרכי קידום ואינו מתוכנן לצאת בהפצה המונית, בשל ההתלהבות בקרב הצרכנים ייתכן כי בקרוב תחל החברה לשווק שקיות קטנות של פרחי השוקולד שכן יימכרו בצורה מסחרית.

ג'קר הייז - שוקולד בצורת פרחי קנאביס
נראה כמו פרח עסיסי? שוקולד בצורת קנאביס מטעה אפילו את השוטרים

במידה ותחליט החברה להתחיל בייצור המוני, גם צרכנים ישראליים יוכלו להזמין חבילות של השוקולד הירוק, מאחר והוא כאמור אינו מכיל קנבינואידים פעילים.

ראו עוד:
למשקיענים: 4 מוצרי קנאביס יקרים במיוחד
קנאביס נוטלה: מתכון לממרח שוקולד אגוזים
פודינג שוקולד קנאביס – מתכון להכנה ביתית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר