שופט ‘בייק אוף’ ומייסד ‘מקס ברנר’ פותח ליין שוקולד קנאביס חדש

“קקאו קדוש” הוא שמו של ליין שוקולד-קנאביס חדש המושק בימים אלו בארה”ב בליוויו של עודד ברנר – מייסד מותג השוקולד הישראלי המצליח ‘מקס ברנר’ ושופט טלוויזיה בתכנית האפייה ‘בייק אוף’. “פיתח ליין פורץ דרך של שוקולד-קנאביס,” מסרה החברה.

חברת ‘פירסט פודס’ (First Foods Group) מדווחת כי רשמה בהצלחה את המותגים “קקאו קדוש” (Holy Cacao) ו”כת האדיבלס” (The Edibles Cult) – והשלימה בכך את העבודה על פיתוח ומיתוג ליין שוקולד-קנאביס חדש, כולל לוגו, אריזות ו-7 מוצרים ייחודיים.

לקראת השקת מותג השוקולד החדש גייסה FIFG יותר מ-500 אלף דולר והיא מתכוונת לשווק את מוצרי הליין במדינות ארה”ב בהן הותרה המכירה החוקית של קנאביס, בין אם במודל קנאביס רפואי או לגליזציה.

עודד ברנר
עודד ברנר (מימין) – שופט ‘בייק אוף’ ומייסד ‘מקס ברנר’ נכנס לעסקי הקנאביס – “פיתח ליין פורץ דרך של שוקולד-קנאביס” (תמונה: פייסבוק)

את המהלך המיתוגי החדש מובילים יחדיו רוברט האנט, הפעיל בתחום הקנאביס בארה”ב, יחד עם השוקולטייר הישראלי המפורסם עודד ברנר – מייסד חברת השוקולד הישראלית המצליחה ‘מקס ברנר’ ומנחה תכנית הטלוויזיה ‘בייק אוף’.

“ברנר פיתח ליין פורץ דרך של שוקולד-קנאביס, שיוצר מן תשוקה של כת למוצריו,” נכתב בהודעה לעיתונות שפרסמה החברה. “בתוך פורמולציות השוקולד שלו הוא שילב שמפניות אקזוטיות, דובדבנים וזני קנאביס מובחרים, שיוצרים יחדיו טעמים ותחושות בלתי נשכחות”.

בין המוצרים בליין החדש ניתן למצוא שמות כמו “ליפס” (Lips – ‘שפתיים’), “בודי אנד סול” (Body and Soul – ‘גוף ונפש’), “שוטינג היי” (Shooting High – ‘לכוון גבוה’) וכן “טוגד’ר” (Together – ‘יחד’) – כולם מוצגים באתר החברה.

“זו זכות גדולה עבורנו להיקשר עם רוב (האנט) ועודד (ברנר) ולזכות במבט מקרוב על הגאונות של שניהם בעבודה,” כותב מנכ”ל FIFG, הרולד קסטנבאום. “כבר כעת יש לנו כמה הזדמנויות על השולחן מול כמה מהשחקנים הגדולים ביותר במשחק. אנחנו ממוצבים היטב כדי להוביל את הנישה הזו בשוק מתפוצץ זה”.

מוצרי שוקולד קנאביס של עודד ברנר
חלק ממוצרי השוקולד-קנאביס החדשים של עודד ברנר

ההסכם בין הצדדים נחתם כבר באפריל 2017, אך רק בשבוע שעבר בחלוף כמעט שנה הם פרסמו אודות תכניתם להיכנס לשוק הקנאביס העולמי.

ברנר, שהקים בשנת 1996 את ‘מקס ברנר’, החל בשנת 2001 בשיתוף פעולה עם “עלית” (כיום שטראוס גרופ) שרכשה חלק מהמותג והשאירה בידיו את הידע והאחריות על קו המוצרים

בהמשך בעקבות ניסיונו של ברנר להקים בני יורק רשת בתי קפה מתחרה, פנתה שטראוס לבית משפט בניו יורק בטענה שהפר הסכם עימם. בפשרה בין הצדדים, נאסר על ברנר לעסוק בנושא שוקולד במשך חמש שנים. במאי 2017 שטראוס מכרה את ‘מקס ברנר’ לזכיינים דודו וקנין ויניב שטנגר תמורת 18 מיליון שקל.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר