שוטרת צולמה עם עציץ קנאביס בשכונה חרדית בירושלים

בתחילה לא הבינו עוברי האורח בשכונה החרדית 'גאולה' בירושלים מדוע מסתובבת בחורה בלבוש אזרחי עם עציץ קנאביס בידיה ברחובות. בדיעבד הסתבר שמדובר בשוטרת שהחרימה את העציץ מדירת תושב העיר. הוא נחקר בחשד לשימוש עצמי בקנאביס.

שוטרים בלבוש אזרחי פשטו אמש (חמישי) על דירה בבניין בשכונת ‘גאולה’ החרדית, הסמוכה לשכונת מאה שערים.

צלם של אתר ‘כיכר השבת’, חיים גולדברג, פירסם היום ברשת סרטון וידאו קצר בו נראית שוטרת סמויה נכנסת לניידת סמויה כשבידה עציץ קנאביס.

כפי שניתן להבחין בסרטון, הניידת חוסמת את התנועה באחד הרחובות המרכזיים בשכונה, וממתינה לבואה של השוטרת עם העציץ כשבעקבותיה שוטר נוסף.

שוטרים צולמו עם עציץ קנאביס בשכונה חרדית בירושלים, אמש (צילום: חיים גולדברג, אתר ‘כיכר השבת’)

למגזין קנאביס נודע כי בתחילה לא הבינו עוברי האורח בשכונה מה פשר האשה שמסתובבת ברחוב עם עציץ קנאביס, אך בדיעבד הסתבר שמדובר בשוטרים.

במשטרה מאשרים למגזין קנאביס את פרטי האירוע, ומסבירים כי תושב השכונה עוכב לחקירה בתחנת המשטרה לאחר שנתפס העציץ האסור בביתו.

המשטרה ביקשה הבוקר להאריך את מעצרו ב-5 ימים בחשד שגידל בביתו קנאביס. השופט: “התקשיתי להבין את שיקול דעתה של המבקשת שבחרה לבקש את מעצרו של המשיב ביום שישי שאחריו יום הכיפורים באופן שמראש ברור שמדובר בבקשת סרק”.

ככל הנראה מסתמן בשלב זה שהשוטרים הגיעו לדירה בעקבות מידע מודיעיני, אולי של שכן או מכר שידע על הצמח ורצה להפסיק את הפרויקט של החרדי הצעיר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר