שוטרת לשעבר מוכרת קנאביס בפייסבוק – גם לקטינים

הכנסה צדדית: שוטרת לשעבר במחוז מרכז של המשטרה שיצאה לפנסיה, מציעה לגולשים בפייסבוק שקיות קנאביס רפואי למכירה, אותן היא מקבלת ברישיון משרד הבריאות. “יש לי עודף,” היא אומרת. המחיר: רק 800 ש”ח לשקית של 10 גרם.

זה לא סוד שחלק קטן לפחות מהקנאביס הרפואי המסופק למטופלים ברישיון מגיע לבסוף לשוק הפנאי, במחירים שנעים בדרך כלל בין 1,000 עד אפילו 1,400 ש”ח לשקית של 10 גרם.

מדובר ברווח נאה למדי עבור מי שמשלם רק 370 ש”ח לעשרות גרמים של קנאביס, שנמכרים במחיר של עד פי 10 ויותר.

רווח כלכלי קל זה עלול בהחלט לפתות חלק ממטופלי הקנאביס הרפואי שאינם משתמשים בכל האספקה החודשית שלהם, ונראה שאפילו שוטרים לשעבר לא מצליחים לעמוד בפיתוי.

שקיות קנאביס רפואי למכירה
שקיות הקנאביס הרפואי שמציעה השוטרת לשעבר למכירה

כך שוטרת לשעבר ממחוז מרכז של המשטרה, שיצאה לפנסיה בעקבות פציעה בגינה קיבלה רישיון קנאביס רפואי, מציעה בימים אלו את האספקה שלה למכירה.

השוטרת לשעבר (שמה ופרטיה שמורים במערכת) פונה אל גולשים בפורומים של קנאביס בפייסבוק ומציעה להם את הסחורה במחיר זול יחסית – 800 ש”ח לשקית של 10 גרם.

בשיחה עמה היא מסבירה כי הסיבה לכך שהיא מוכרת את הקנאביס הרפואי שלה היא כי “יש לי עודף, יש כמויות, אז חלק מהם אני מוכרת”.

שקיות קנאביס רפואי למכירה
שקיות הקנאביס הרפואי שמציעה השוטרת לשעבר למכירה

“זה לא סוד,” היא אומרת בתשובה לשאלה האם היא היתה שוטרת. “חליתי ויצאתי לפנסיה, הייתי שוטרת פעם, ועכשיו יש לי עודף אז אני מוכרת”.

אחד האנשים שקיבלו מהשוטרת לשעבר הצעה לרכישת הקנאביס הרפואי ממנה הוא קטין, בן 16.5, שתאריך לידתו מופיע בגלוי בפרופיל הפייסבוק אליו היא פנתה.

דוברות המשטרה העדיפה שלא למסור תגובה לידיעה לאחר שסירבנו למסור להם את פרטי השוטרת לשעבר.

חדשות