סדרת ריאליטי חדשה: “שוטרי הגראס”

סדרה חדשה בערוץ דיסקברי תעקוב אחר שוטרים במחלקת הסמים של קליפורניה המבצעים פשיטות ומעצרים של מגדלי מריחואנה במדינה.

כשאנחנו מדמיינים לעצמנו את קליפורניה, עולות בראשינו תמונות של חוף ים, בנות בביקיני ודקלים גבוהים לאורך שדרות והדבר האחרון שאנו רואים בעיני רוחינו הוא קרבות אש חיה, מלכודות מוות, ועולם פשע שוקק. אבל מחוז הומבולדט, אחד האזורים הפוריים ביותר בארה”ב מבחינת גידולי קנאביס, מוצף בסוחרי סמים שמוכנים לעשות הכל כדי להגן על הביזנס שלהם – חוות גידולי המריחואנה.

שוטרי הגראס

כדי להימנע ממפגש עם השוטרים בגבולות פיתחו רשתות הפשע ממקסיקו פתרון נוח יותר – גידול בחוות ענק ביערות הומבולדט שבתוך שטח ארה”ב. אבל לא רק ארגונים מסודרים עוסקים במקצוע – במהלך השנים האחרונות נעצרו מאות מגדלי מריחואנה עצמאיים שחיפשו “להביא את המכה” ומשטרת מחוז הומבולדט הכריזה מלחמה על אותם מגדלים בלתי חוקיים.

שוטרי הגראס“, סדרה חדשה בשלושה חלקים של ערוץ ‘דיסקברי’, עוקבת אחר שוטרי מחוז הומבולדט במרדפיהם אחר מגדלי המריחואנה ומלווה את התהליך החל מזיהוי המגדלים והגידולים, דרך הפשיטות, המעצרים ועד להשמדת היבול.

ראו עוד: הומבולדט, קליפורניה – ברוכים הבאים לארץ המריחואנה!

הפרק הראשון בסדרה, שנקרא “איום הקרטלים” (Cartel Threat) וישודר ב-20.02, עוקב אחר צוות של שוטרי הגראס במרדפם אחר מגדלי מריחואנה מקסיקנים המנהלים חוות גידול ענקיות בשטח שמורת אינדיאנים. לאחר שבוע ישודר הפרק השני בסדרה, שנקרא “קבור בגראס” (Buried in Weed) וכעבור שבוע נוסף ישודר הפרק השלישי והאחרון בסדרה שנקרא “סוף עונת הגידולים” (End of Harvest).

צפו בקטע מתוך הסדרה – על “האוצר הירוק”:

צפו בקטע מתוך הסדרה – פשיטה על בית החשוד בגידול מריחואנה:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר