מגלגל...

שוטרים תפסו 320 גבעולי קנאביס בדירה

שוטרים תפסו מאות גבעולי קנאביס וייחורים קטנים נתפסו בדירת גידול בישוב באזור בנימין. החשוד, שנמצא בחובות להוצאה לפועל, נעצר ונלקח לחקירה. צפו בסרטון מהדירה:

שוטרים מתחנת מודיעין עלית חשפו דירת גידול ובה 320 ייחורים וגבעולי קנאביס צעירים.

וידאו מהמקום:

על פי דיווח המשטרה, שוטר סיור שהגיע לדירה כדי לחפש אחר חב להוצאה לפועל, מצא על שולחן בדירה פרחי קנאביס שעוררו את חשדו. לאחר חיפוש קצר מצא מאות שתילוני קנאביס צעירים בעזרתם קיווה ככל הנראה החשוד לממן את חובותיו.

לאחר שכוחות משטרה נוספים הגיעו למקום נמצא חדר גידול נוסף בעליית הגג של הדירה. החשוד, בן 38, תושב אחד הישובים במערב בנימין, נעצר כאמור ונלקח לחקירה. במקום נמצאו גם ציוד רב לגידול.

“מדובר במעבדת סמים גדולה מאוד שמחולקת לשלבים שונים בגידול מרגע שתילת הזרעים ועד הפצה ומכירה,” מסר מפקד נקודת המשטרה מודיעין עלית רפ”ק יגאל כהן. “ערנות של השוטרים שהגיעו לממש את צו המעצר הביאה לתפיסה גדולה של מעבדת הסמים.”

על פי הדיווח: “בפעילות אכיפה של צו מעצר להוצאה לפועל הגיעו שוטר סיור מנקודת המשטרה מודיעין עלית למימוש הצו בזמן שהיו בביתו הראה השוטר סמים על השולחן ולאחר מכן במעבדה לגידול סמים בתוך ביתה. מפקד נקודת מודיעין עלית רפ”ק יגאל כהן הגיע לדירה ובחיפוש נתפסה מעבדה נוספת של החשוד בגג הבית. החשוד בן 38 תושב אחד הישובים במערב בנימין גידל במעבדות 320 שתילים והשתמש בציוד מתקדם ליצור המעבדות. בחיפוש בבית נתפסו גם סמים בתוך ארונות הבגדים.”

איזה קנאביס אתה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר