שוטרים פשטו על דירה בירושלים: 6 צמחים נתפסו

שוטרי סיור מתחנת ירושלים פרצו לדירה לאחר ש"הריחו ריח חריג מתוכה" במקרה כשבאו לטפל באירוע אחר, כך על פי דיווח המשטרה. בדירה נמצאו 6 שתילי קנאביס. הדייר נעצר. "ערנות השוטרים שנקראו לטפל באירוע אחר הובילה לאיתור ותפיסת מעבדת סמים," נמסר.

משטרת ירושלים מדווחת על תפיסה של 6 צמחי קנאביס בדירה בעיר, זאת לאחר ששוטרים פשטו על המקום בעקבות "ריח חריג" שעלה מתוכה, כך לטענת הדוברות.

על פי הדיווח הבוקר (ד') "בעקבות פניית שכנה למוקד 100 אודות חשוד הגורם נזק לרכב חונה בשכונת קרית יובל, הגיעו למקום צוות שוטרי סיור. במהלך פעילותם במקום הריחו ריח חריג מתוך אחת הדירות בבניין המגורים וכשביקשו להיכנס לדירה הבעלים החל לצעוק תוך שמנסה למנוע מהם להיכנס."

6 שתילי קנאביס נתפסו בירושלים

ככל הנראה לשוטרים לא היה צו חיפוש ביד, מה שלא מנע מהם להשתמש בסעיף "החשד הסביר" כדי לפרוץ לדירה ללא אישור הדייר. לא פורסם אם בעת החיפוש היו עדים נוספים מלבד החשוד כפי שמתבקש בחוק.

"עם היכנסם לדירה, איתרו השוטרים בחדר המגורים מעבדה לגידול סמים," דווח. "בחדר היו כ-6 שתילים של חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה בגדלים שונים וציוד המיועד לגידול הסמים הכולל אוהל, תאורה, מערכת איוורור וחומרי דישון."

"השוטרים עצרו תושב ירושלים בשנות ה-40 , המתגורר בדירה, אשר הובא לחקירה במרחב מוריה," דווח.

6 שתילי קנאביס נתפסו בירושלים

6 שתילי קנאביס נתפסו בירושלים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט