שוטרים פשטו על ביתו של רון קופמן: חשוד שגידל קנאביס

“חשוב לדעת מי עומד מאחורי הפעילות המשטרתית הזאת,” אומר קופמן היום בתכנית רדיו ומספר כיצד פשטו 4 שוטרים על ביתו בחיפוש אחר צמחי מריחואנה. “זאת פעם ראשונה שמחפשים אצלי בבית,” אמר ורמז כי לדעתו מדובר בהלשנה. “חשוב לדעת מי עומד מאחורי הפעילות המשטרתית הזאת. בואו נחכה ונראה”.

כתב הספורט רון קופמן נאלץ השבוע להתמודד עם מה שרבים מהישראלים מתמודדים איתו – פשיטה משטרתית וחיפוש אחר סמים בביתו באשמת גידול, ייבוא, הפצה וסחר של סמים. אל קופמן, כך הוא מדגיש, התנהגו השוטרים למופת, אך לטענתו לא נמצא בחיפוש דבר.

בניגוד למקרים דומים בהם המשטרה מדליפה את דבר המקרה לעיתונאים, כולל זה האחרון עם שימי תבורי, במקרה זה קופמן חשף את הדברים בעצמו בשיחה ברדיו 103FM.

לטענת קופמן אין כל בסיס לצו החיפוש שניתן לשוטרים בחתימת שופט, אך הוא חושד כי יש אנשים שיש להם מניעה להלשין עליו סתם. “יש כמה וכמה השערות, אך יש מניעה מלהעלות אותם לשידור,” אמר.

חבריו לשידור מאיר איינשטיין ואחרים קבעו כי נראה שמדובר בהלשנה, או כך רמזו. “בסוף אני גם לא רוצה להפיל תיק על אף אחד,” אמר. “בבית שלי מתגורר גם ילד בן ארבע. זה לא מקום לפתוח בו מעבדה.”

“זה שלאדם בגילי פתאום דופקים שוטרים בדלת… היו אדיבים ואמרו ‘אנחנו באנו לבצע את העבודה’. אני מבין אותם. פשוט איך קורים דברים בסמיכות כל כך גדולה”. “חשוב לדעת מי עומד מאחורי הפעילות המשטרתית הזאת. בואו נחכה ונראה,” אמר אינשטיין.

גם זה בטח יעניין אותך

“לא היה כלום בבית, הם איחרו ב-4 שנים,” סיכם, “מקווה לקבל את זהות המתלוננים אם יוגש כתב אישום או אם יסגרו את התיק.”

האזינו:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר