חולצות שוטרים בקליפורניה: "שייז*יינו המגדלים"

שוטרים בקליפורניה הצליחו להרגיז רבים בקהילת הקנאביס בארה"ב לאחר שתמונות שלהם נפוצו ברשת ובהן הם נראים כשהם לבושים בחולצות עם הכיתוב "F*ck The Growers" במהלך פשיטות על מרפאות קנאביס רפואי.

קליפורניה היא המדינה הראשונה בארה"ב שהעבירה חוקים המתירים שימוש בקנאביס רפואי (ב-1996) ובכך פרצו את הסכר עבור שאר המדינות בכל העולם.

עם זאת, בקליפורניה, כמו גם באמסטרדם למשל, גידול הקנאביס הוא אינו חוקי ועל כן נאלצות מרפאות הקנאביס הרפואי להסתמך על גידולים בלתי חוקיים של קנאביס. יחד עם החוק הפדרלי שקובע כי מדובר בסם מסוכן, הדרך לעימות בין המגדלים לרשויות היא ברורה.

כבכל שנה, גם במהלך החודשים האחרונים ערכו שוטרים בקליפורניה פשיטות על מרפאות קנאביס רפואי, אך הפעם נראה שהשוטרים בסן דייגו הפכו את המחלוקת לאישית והצליחו להרגיז רבים.

בקטע וידאו שנפוץ ברשת נראים שוטרים מסן דייגו כשהם לבושים בחולצות עם הכיתוב "שיז*דיינו המגדלים – מריחואנה עדיין לא חוקית", במהלך פשיטה על מרפאת קנאביס שכזו.

צפו בדיווח:

בתגובה טענות הקשות מסר ה-DEA כי "הארגון אינו מגבה את הנכתב על החולצה ומוצא אותה בלתי ראויה. הנושא הופנה למשרד השריף ויטופל בהתאם."

ראו עוד:
4 שנים של קנאביס חופשי בקליפורניה – ואלו התוצאות
קליפורניה: קנאביס רפואי חינם לנזקקים
הומבולדט, קליפורניה – ברוכים הבאים לארץ המריחואנה!

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט