שודדי הגאנג’ה: פרצו לדירת גידול וגנבו 26 ק”ג מריחואנה

שלושה תושבי המרכז נתפסו על חם במהלך פריצה לא שגרתית: ברכבם נמצאו 26 ק”ג מריחואנה בנוסף ל-13 ק”ג נוספים שנמצאו בדירה אותה הם שדדו.

משטרת ישראל “בשירות” מגדלי הקנאביס: שלושה חשודים תושבי תל אביב, בת ים וחולון נעצרו על ידי בלשי מרחב איילון כאשר הם נמצאים בעיצומה של פריצה לדירת גידול ובה עשרות קילוגרמים של מריחואנה.

הסיפור החל לפני מספר חודשים כאשר משטרת ישראל פתחה במעקב סמוי אחר אחד החשודים בפרשה. במהלך אחד המעקבים הגיעו השוטרים לבניין מגורים בעיר בת ים וגילו שקיות אשפה חשודות הנזרקות לחצר האחורית.

כאשר הבלשים התקרבו לאזור הם הריחו ניחוחות עזים של מריחואנה הנידפים מבגדי החשודים. מחיפוש שנערך בחפציהם של השלושה נמצאו מפתחות לרכב מסוג מאזדה, השוטרים איתרו את הרכב ומצאו בו לא פחות מ-26 ק”ג קנאביס.

במהלך החקירה התברר כי החשודים גנבו את השתילים מהדירה אליה הם פרצו – שם נמצאו שתילים נוספים במשקל כולל של 13 ק”ג. כעת, גם הגנבים וגם בעלי הדירה חשודים בניהול המעבדה ולכן כל המעורבים עוכבו לחקירה ומעצרם הוארך.

החשודים נתפסו במצלמות האבטחה
החשודים נתפסו במצלמות האבטחה

“מעצר החשודים ותפיסתם הוא נדבך נוסף במיגור נגע הסמים”, אמר מפקד המרחב, נצ”מ נתן בוזנה. “אנו עושים ופועלים רבות כדי לנקות את הרחובות מסמים, תוך פעילות מבצעית כוללת לאיתור מקור הסמים ומקור גידולם”.

עו”ד יקי קהן, שמייצג שניים מהחשודים בפריצה, מסר כי הם “כופרים בחשדות המיוחסים להם ועובדות התיק יתבררו בבית המשפט”.

ראו גם:
שוד המנהרות: 30 ק”ג קנאביס רפואי נגנבו ממרכז החלוקה
בגלל “תנועה חשודה”: 3 עציצי מריחואנה נתפסו בדירה בבאר שבע

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי