שדה מריחואנה סודי נחשף ליד בסיס צאלים

מבצע משולב הביא ללכידתם של 300 שתילי קנאביס וכ-100 קילוגרם פרחים: מסוקים, כלבנים, לוחמים ושוטרים פשטו אתמול על שדה בשטחי האש של בסיס צאלים ועצרו את תושב שגב שלום.צפו בחשיפת השדה:

הנגב פורח: רק לפני שלושה חודשים נחשף שדה קנאביס סודי ליד בסיס צאלים ובו 400 שתילי מריחואנה (צפו כאן), וכעת מדווח על שדה מריחואנה נוסף שנתפס – באותו האזור ממש – בו נמצאו כ-300 שתילים.

חשיפת השדה:

על פי דיווח המשטרה, השדה נחשף במבצע משולב בו השתתפו כוחות של לוחמי מג”ן, ימ”ס דרום, יחידת הכלבנים והיחידה האווירית של משטרת ישראל ובמקום נמצאו כ-300 שתילי מריחואנה בשלבי גידול שונים, וכן 100 ק״ג של פרחי מריחואנה בתפזורת.

הכוח המשטרתי עצר צעיר בשנות ה-20 לחייו, תושב שגב שלום, שנמצא על ידם במקום. לאור העובדה כי השדה נמצא בשטח אש הועבר דיווח במקביל גם לסיירת הירוקה.

תפיסה משטרה מריחואנה צאלים

על פי דיווח המשטרה, “שתילי הסמים והסמים אותרו בפעילות של לוחמי מג״ן, ימס דרום, יחידת כלבנים מחוז דרום והיחידה האווירית של משטרת ישראל. תושב שגב שלום נעצר בחשד כי המקום שייך לו”.

סגן מפקד יחידת מג”ן, רפ”ק רן שמיר, ציין כי “שילוב הזרועות בין היחידות המשטרתיות השונות הביא לחשיפתו של שדה המריחואנה שנשתל בשטח אש במטרה להקשות על מציאתו.”

עוד הוא ציין כי הפעילות של יחידת מג״ן לאורך הגבול לצד הגדר שהוקמה ואשר מקשה על הברחות הסמים מביאה את הסוחרים למצוא חלופות כגון גידולים בשטחי אש כמו במקרה הנוכחי.

תפיסה משטרה מריחואנה צאלים

אתמול דווח על תפיסה של רבע טון קנאביס ו-300 שתילים במבנה תעשייה באשדוד (צפו כאן).

ראו עוד:
תפיסת שיא בחברון: 10,000 שתילי מריחואנה נתפסו ב-10 חממות גידול
משטרת חברון שרפה 3 טון מריחואנה: “הישראלים אשמים”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר