“שבו בבית ותעשנו וויד”: סת’ רוגן ממליץ איך להתמודד עם הקורונה

הכוכב ההוליוודי המליץ למיליוני עוקביו על שיטה מקורית להתמודדות עם מגבלות מגפת הקורונה: שבו בבית ותעשו קנאביס, וזכה לתמיכה מפתיעה מהמושל. בהמשך צירף רוגן המלצה איך נכון לגלגל ג'וינט.

סת’ רוגן, השחקן היהודי והמפיק ההוליוודי הנודע בחיבתו לקנאביס, שיגר ביום שבת האחרון (15.8) ציוץ לקהל עוקבי הטווויטר שלו בקנדה, בו הפציר בהם לשבת בבית, לעשן קנאביס ולרבוץ על הספה תוך צפייה בסרטים וסדרות במקום לצאת החוצה.

“אנא אל תצאו למסיבות, מנגלים ומפגשים מרובי אנשים! הקורונה עדיין בחוץ!” כתב רוגן. “כיף יותר להיות לבד, לעשן קנאביס ולראות סרטים ותוכניות טלוויזיה בכל מקרה! עשו זאת במקום! תודה!”

רוגן, שמראה מעורבות חברתית בנושאים רבים ועם למעלה מ-8 וחצי מיליון עוקבים, קיבל על הציוץ כבר כ-150 אלף לייקים ואף זכה לתמיכה מפתיעה כאשר ג’ון הורגן, מושל הפרובינציה בריטיש קולומביה, צייץ מחדש את דבריו של רוגן ואף הוסיף בסרקזם קל “תודה, סת’. די קרוב למה שד”ר הנרי ניסה לקדם כאן…” וצירף לינק להנחיות הרשמיות מטעם הרשויות. 

הציוץ זכה לסיקור תקשורתי, והיום בבוקר (18.8) רוגן דאג לצייץ את אחת הכתבות שסיקרו את המקרה, ושלוותה בתמונה שלא הייתה לשביעות רצונו המלאה. בתמונה נראית יד מחזיקה נייר גלגול ובו תערובת קנאביס (קססה) לצד פילטר לפני גלגול.

רוגן, שעל פי שיטת הגלגול שלו יש לצרף את הפילטר לג’וינט רק לאחר גלגול, צייץ כי “אני שמח שאנשים נשמעים לעצתי, אבל אם כבר, אל תשימו את הפילטר אלא לאחר שגלגלתם את הג’וינט. זה עוזר לדחיסה!”

כמובן, היו גם מי שדאגו להעביר ביקורת וציינו בתגובות לציוצים שדבריו של רוגן לא מגיעים בזמן טוב מכיוון שעישון עלול להזיק לריאות ובימים שבהם מתחוללת מגפה עדיף היה להמליץ על צריכת קנאביס בדרכים אחרות כמו באידוי או מזון (“אדיבלס”) לדוגמא. 

בנוסף לענייניו ברשתות החברתיות, רוגן מאוד פעיל בעולם הבידור. בין משחק וניהול פרויקטים מגוונים כמו הסדרה המצליחה החדשה של אמזון (“הבנים”, The Boys) שאותה הוא מפיק ובה מככב גם השחקן הישראלי תומר קפון, רוגן נודע בסרטי הקומדיה האלמותיים שלו בינהם ‘פיינאפל אקספרס’ ו’סופר באד’, שחוגג היום 13 שנים לצאתו.

אך שמו של הכוכב נקשר לאחרונה בכותרות אחרות, קצת שנויות במחלוקת. בסרטו האחרון “חמוץ אמריקאי” (An American Pickle), שיצא לאקרנים לפני מספר שבועות, רוגן משחק יהודי המהגר בתחילת המאה ה-20 לארה”ב, מוצא את עצמו קופא בזמן לאחר רצף מוזר של אירועים וקם מחדש לחיים לאחר מאה שנה באמריקה של ברוקלין המודרנית.

https://www.youtube.com/watch?v=JBC0pTh6GDM
הטריילר לסרטו החדש של סת’ רוגן An American Pickle

הסרט התקבל עד כה בביקורות חצויות, ורוגן, שבימים אלה מקדם את הסרט, התארח באחד הפודקאסטים בארה”ב שבו אמר כי “כילד יהודי, האכילו אותי בהרבה שקרים על ישראל”. האמירה לא עברה בשתיקה בישראל וארגונים רבים מיהרו לגנות. בוז’י הרצוג, כיום יו”ר הסוכנות היהודיות, דאג ליצור קשר עם אימו של רוגן אשר כמו אמא יהודיה טובה אילצה את בנה להתנצל בפני הרצוג בשיחת זום בה הוא ציין שדבריו הוצאו מהקשרם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר