מגלגל...
x

שאיפות גדולות – פרק 13 ואחרון לעונה

צפו בפרק ה-13 והאחרון לעונה של תכנית הקנאביס הרפואי “שאיפות גדולות”.

שאיפות גדולות“, תכנית הטלוויזיה הראשונה שהתמקדה כולה אך ורק בנושא הקנאביס והופקה בהתנדבות מלאה, הציגה במהלך העונה את סיפוריהם של חולים ישראליים הנעזרים בקנאביס להתמודדות עם כאביהם, חולים אשר סורבו מלקבל טיפול, עדויות רופאים ומומחים מהתחום וגם פינה קבועה אחת על תרבות הקנאביס.

שאיפות גדולות - אברי גלעד
אברי גלעד – שאיפות גדולות

מטרת התכנית, בהנחיית אברי גלעד, ביוזמתם של דנה כהן, חיים סלוצקי ואבי אלקלעי, ובעריכת עינת ברוקר, היתה העלאת המודעות של חולים, של הקהילה הרפואית ושל הציבור הרחב לתחום הקנאביס הרפואי וליכולות הריפוי המופלאות של הצמח והחומרים הפעילים בו והנגשתו לכמה שיותר חולים הזקוקים לו.

בקרוב צפוי להתפרסם פרוייקט באתר HeadStart לטובת גיוס כספים חברתי למימון חלק מעלויות ההפקה. “נכון לעכשיו נראה כי ההפקה תזדקק לעזרה של כ-38,000 ש”ח עבור עלויות הפקה מינימליות של שידור עונה שנייה לתכנית,” מסר אבי אלקלעי, מיוזמי התכנית, ממייסדי חדשות 10 ומייסד ועורך “לונדון את קירשנבאום”.

“38,000 ש”ח כמובן לא מכסים עלות הפקת סדרת תכניות טלוויזיה ואינטרנט, אבל מאחר ורוב התכנית נעשית בהתנדבות, הכסף יכסה עלויות הפקה מינימליות והתמיכה שלכם תאפשר להעלות עוד עונה של ‘שאיפות גדולות’ – 12 תכניות בפלטפורמה טלוויזיונית ואינטרנטית,” אמר אלקלעי.

צפו בפרק 13 – האחרון לעונה (ישודר גם במוצ”ש בערוץ 8):

גם זה בטח יעניין אותך


לפרק 12 לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר