טוען...

“שאיפה לחיים” מעלה מחירים – מבצע ההנחות בוטל

חברת הקנאביס הרפואי "שאיפה לחיים" (BOL פארמה) מודיעה על ביטול מבצע ההנחות שהיה אמור להימשך עד 31.12 ומעלה את המחיר ב-28% עד ל-160 ש"ח לשקית לפחות.

בחלוף חודש בלבד מאז הכריזו על הנחה גורפת למוצרי הקנאביס הרפואי שלהם בבתי המרקחת, מעדכנת חברת “שאיפה לחיים” (BOL) על ביטול המבצע, למרות שהיה אמור להימשך עד סוף שנת 2019.

בהודעה שנשלחה לבתי המרקחת בסוף השבוע, ולא לתקשורת כמו ההודעה הקודמת, נכתב כי “אנו מודים על היענותכם לקחת חלק בתכנית הסבסוד ומודיעים על סיום תכנית זו”.

לפיכך, במקום מחיר ההנחה שעמד על 125 ש”ח בלבד לשקית קנאביס רפואי בבתי המרקחת, המחיר החדש החל מהיום הוא 160 ש”ח לשקית לפחות – עלייה של 28% במחיר.

כזכור בהודעה הקודמת נכתב כי “ההנחה תינתן החל מ-1.8 ועד סוף שנת 2019 בכל בתי המרקחת, כך שהמחיר החודשי לא יעלה בשום מקרה על יותר מ-500 ש”ח לחודש לכל מטופל”.

לדברי החברה אז, הנחה זו הגיעה בעקבות חשיפת מגזין קנאביס על שיא חדש במחירים שגובה חברת “שיח”, המבקשת עד 210 ש”ח לאריזה בודדת של קנאביס רפואי.

לפיכך קבעה “שאיפה לחיים” כי כל שקית קנאביס רפואי תימכר במחיר של 125 ש”ח בלבד, לעומת 150, 180 ואף 210 ש”ח כאמור בחברות אחרות, אך כעת מודיעה כאמור על ביטול המבצע, חודש בלבד לאחר השקתו, ומעלה את המחיר ל-160 ש”ח לשקית לפחות.

מהחברה טרם נמסרה תגובה אך מקורבים הסבירו כי המבצע בוטל לאחר שבחודש הראשון שלו המטופלים כמעט ולא ניצלו את ההנחה, וכן מאחר ו”זה התגלה כקשה מאד לוגיסטית לנהל את זה”.

יש לציין כי מלבד העלייה במחירים נמשך בימים אלו המחסור הקשה בבתי המרקחת, בגינו מטופלים נותרים ללא טיפול משך זמן רב – לעתים גם חודשים ארוכים.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר