מגלגל...

פרופ’ רפאל משולם עזב את פנאקסיה, מצטרף לחברת קנביט

החברה הבורסאית 'קנביט' הודיעה כי פרופ' משולם, חוקר הקנאביס הידוע, יספק לה שירותי יעוץ באופן בלעדי. משולם עבד עד לאחרונה עם חברת 'פנאקסיה' שנאלצה לוותר על שירותיו. חברת BOL עדיין מפרסמת באתרה כאילו הוא מייעץ גם לה.

חתן פרס ישראל לכימיה ומי שנחשב לאחד המגלים הראשונים של הרכיבים הפעילים בקנאביס, פרופ’ רפאל משולם, הצטרף לחברה הבורסאית ‘קנביט’, המקווה לפעול בעתיד בתחום הקנאביס הרפואי.

לפי דיווח החברה לבורסה תפקידו של פרופ’ משולם בחברה יכלול, בין היתר, ייעוץ לחברה בפרויקטים מחקריים נבחריים, לרבות בתחום הסרטן, וכן ייעוץ בכל הקשור למימון הפרויקטים.

בתמורה לשירותיו יהיה זכאי פרופ’ משולם לתשלום שנתי “בסכום אשר אינו מהותי לחברה”, כך על פי הדיווח.

פרופ’ משולם הסכים בעת הצטרפותו לחברת קנביט כי כל עוד יעניק שירותים לחברה לא יצטרף כחבר ועדה מייעצת בחברה נוספת, וכי יעניק לחברה עדיפות ראשונה על פני חברות מסחריות אחרות בהוצאה לפועל של הצעות מחקר מטעמו.

בהתאם לכך לקראת החתימה על הצטרפותו לחברה החדשה עזב פרופ’ משולם את חברת ‘פנאקסיה’, הנסחרת בבורסה תחת מניית ‘הרודיום’, שם שימש בתפקיד חבר בוועדה המייעצת לדירקטוריון.

אף על פי כן שמו ותמונתו של משולם עדיין מופיעים באתר חברת ‘BOL פארמה’, שגם לה ייעץ עד כה. בעקבות ידיעה זו יוסרו שמו ותמונתו של הפרופ’ מאתר חברת BOL.

לחברת ‘קנביט’ אין עדיין היתר לגדל קנאביס והיא איננה מספקת קנאביס רפואי למטופלים ולא מבצעת כל מחקר רשמי על קנאביס לטיפול בסרטן או במחלות אחרות.

נכון להיום ‘קנביט’ עדיין נמצאת בבעלות יזם ישראלי ללא רקע בקנאביס בשם ירון רצון, לשעבר מנהל השירות הבולאי, שמסרב מזה זמן רב בתוקף להשיב לשאלות.

לאחרונה בעל השליטה בקנדה ישראל, ברק רוזן, הודיע כי יוביל קבוצת משקיעים שיזרימו 24 מיליון שקל לחברת קנביט ויקבלו בתמורה נתח של 52% בחברה. העסקה טרם הושלמה.

החברה חתומה על שיתוף פעולה עם החברה הקנדית “נמסטה” העוסקת במכירת מכשירי אידוי (וופורייזרים) מסין. לאחרונה לאחר פרסום במגזין קנאביס הודח מנכ”ל החברה הקנדית מתפקידו בחשד שעבר לכאורה על חוקי ניירות ערך.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר