רמת גן: 5 שתילי מריחואנה נחשפו בעקבות ריב של בני הזוג

רמת גן: בני זוג רבו בצעקות עד ששכניהם הזמינו את המשטרה. שוטרים שהגיעו למקום חשפו 5 שתילי מריחואנה קטנטנים בדירה. בני הזוג נעצרו לחקירה.

בעקבות דיווח במוקד 100 על צעקות שנשמעות מדירת מגורים ברמת גן, הגיעו שוטרי מרחב דן למקום וגילו כי מדובר בויכוח קולני בין מחזיקת הדירה (20) לבין חברה לחיים (39) על הכלב שברשותם.

על פי הדיווח של דוברות המשטרה, בחיפוש בדירה “הרגישו השוטרים בריח של מריחואנה הנודף מחדר השינה” ולאחר בדיקה קצרה חשפו 5 שתילי קנאביס בני יומם שצומחים במרפסת החדר.

שתילי מריחואנה רמת גן
5 שתילי מריחואנה בני יומם נתפסו בדירה

בנוסף מצאו השוטרים “שני שקים גדולים בהם חומר החשוד כמריחואנה” וכן ציוד גידול. השניים, גבר כבן 39 וצעירה כבת 20, עוכבו לחקירה.

שקי מריחואנה
“2 שקים גדולים של מריחואנה”

על פי הודעת המשטרה: “במוקד 100 התקבל דיווח על צעקות שנשמעות מדירת מגורים ברמת גן – שוטרי מרחב דן שמיהרו להגיע למקום גילו כי מדובר בויכוח קולני בין מחזיקת הדירה לבין חברה לחיים על הכלב שברשותם. בחיפוש בדירה הרגישו השוטרים בריח של חומר החשוד כסם הנודף מחדר השינה. בבדיקה אותרה מעבדת סמים במרפסת החדר, שהכילה חמישה עציצים של מריחואנה ושני שקים גדולים שבהם חומר החשוד כסם מסג גראס. בנוסף, במקום נתפסו ערכת חומרים המזרזים את גידול הסם וציוד המשמש להכנתו. השניים, גבר כבן 39 וצעירה כבת 20, עוכבו לחקירה.”

ראו גם: טעות בכתובת: בלשים חיפשו סמים בדירתה של ניצולת שואה ברמת גן

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט