מגלגל...

רמת גן: נהג הציע בטעות ג’וינט לשוטר – ונעצר

שוטר שנהג אתמול על קטנועו ברחוב מרכזי ברמת גן והגיע לרמזור, הריח לפתע ריח קנאביס שעולה מאחד מחלונות הרכבים. כשניגש לשאול את הנהג לפשר הג’וינט שהוא מעשן, הציע לו זה בתגובה שייקח שאכטה גם הוא. רק לאחר מכן הבין הנהג שמדובר בשוטר.

דובר משטרת מחוז דן מדווח על מקרה מוזר שאירע אתמול (ג’) ברחוב מרכזי ברמת גן: שוטר שנסע על קטנועו הגיע לרמזור אדום בו עמדו מזה כבר מספר רכבים בהמתנה לרמזור הירוק שיגיע. לפתע הריח השוטר ריח של קנאביס שעולה מאחד מחלונות הרכבים הסמוכים לו.

נותן ג'וינט לשוטר
תושב רמת גן נתן ג’וינט לשוטר – בטעות

בתגובה מיהר השוטר לאתר את הרכב ממנו עולה העשן, הציץ לחלונו כדי לוודא שאכן מדובר בריח של מריחואנה ושאל את הנהג האם מדובר אכן בג’וינט.

הנהג, תושב רמת גן בן 35, לא התרגש יותר מדי מהמאורע והשיב שאכן מדובר בג’וינט. הוא אף הלך צעד אחד נוסף קדימה כשהציע לשואל שאכטה מהג’וינט שהחזיק באותו רגע בין אצבעותיו.

רק לאחר מכן הבין הנהג – שעד אז הביט קדימה אל עבר הכביש – כי הוא עשה טעות קשה וכי מדובר למעשה בשוטר ולא באזרח.

זה כמובן היה כבר מאוחר מדי, הנהג נעצר, נלקח לחקירה ושוחרר הבוקר (ד’) לביתו. כתב אישום יוגש נגדו בגין נהיגה תחת השפעת סמים מסוכנים.

לפני שנתיים אירע מקרה דומה, באשדוד, כשצעיר בן 15 ניגש לבקש אש מאדם שראה בפארק, ורק לאחר שהדליק את הג’וינט, הבין שהאדם ממנו ביקש את האש – היה שוטר.

יש שוטרים אגב, בעיקר בקולורדו, שמתנהגים אחרת כשמוצע להם ג’וינט:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר