רמי קלינשטיין: "לא אתנגד ללגליזציה"

רמי קלינשטיין, חברו הקרוב של שר האוצר יאיר לפיד, טוען בראיון כי לא יתנגד ללגליזציה של סמים, אך מתחמק מלהודות שעישן מריחואנה.

יאיר לפיד, שר האוצר, הביע בשנה שעברה את התנגדותו ללגליזציה בטענה כי "זה לא חוקי" ואף הכחיש כי השתמש אי פעם במריחואנה.

בעקבות הצהרתו פורסמו עדויות רבות של אנשים שטענו כי לפיד משקר וכי הם בעצמם עישנו איתו. סופיה טרוטוש ארגמן אמרה: "עישנתי ג'וינט עם יאיר לפיד", תומר שרון אמר: "גם אני עישנתי ג'וינט עם יאיר לפיד" ודפנה רכטר אמרה: "יאיר לפיד עישן באנגים – לא רק ג'וינטים".

על אף העדויות, המשיך יאיר לפיד להכחיש והתעקש כי מעולם לא עישן. "לא עישנתי ג'וינטים – זה מגוחך," אמר. "יש איזה חבורה של אנשים שהם בתנועה למען לגליזציה, אז הם באים ואומרים שהם עישנו איתי. אני לא יודע מי האנשים האלה."

רמי קלינשטיין
רמי קלינשטיין: "לא אתנגד ללגליזציה"

כעת, חברו הקרוב של לפיד, הזמר רמי קלינשטיין, מביע תמיכתו (המסוייגת משהו) בלגליזציה של קנאביס, ובראיון ל'פנאי-פלוס' אמר כי לא יתנגד ללגליזציה. עם זאת, קלינשטיין טען כי לא היה משתתף בקמפיין למען לגליזציה.

"לא הייתי משתתף בדבר כזה," אמר. "הנושא הזה של סמים הוא נושא מסוכן, לא הגיעו להחלטות עדיין. אם יש לגליזציה במקומות מסוימים, לא אצא לרחוב ואתנגד, אבל יש מספיק אנשים שיודעים לעגן את זה בצורה מסודרת. אותו דבר באשר לאלכוהול, אני חושב שזה לא נכון שילד בן 12 יסתובב שיכור ברחוב. זה מטריד אותי, וגם סמים יטרידו אותי באותה מידה".

כשנשאל האם עישן מריחואנה בחייו פרץ קלינשטיין בצחוק ואמר: "עזבי. אני מבקש שתעברי לשאלה הבאה".

כזכור, בשנת 2009 נעצר קלינשטיין בחשד לשימוש בקוקאין, אך הכחיש את השימוש בהמשך בראיון.

ראו עוד: תנו לעשן בשקט: המפורסמים מצטרפים לקמפיין הלגליזציה
ראו עוד: לפיד: "מי שיורד מהארץ כי לא נותנים לו לעשן גראס, הבעיה היא אצלו"
ראו עוד: פרופ' יהודה שנהב: "ברור שעישנתי גראס, מה אני יאיר לפיד?"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט