ריקי לייק בסרט חדש: “גראס לאנשים”

ריקי לייק הציגה השבוע את הטריילר לסרטה הדוקומנטרי החדש “Weed The People”, אשר בוחן את השימוש הרפואי בקנאביס, בעיקר בקרב משפחות עם ילדים הסובלים ממחלת הסרטן.

ריקי לייק, שחקנית, מפיקה ומי שבמשך שנים הנחתה את אחת מתכניות האירוח הפופולריות ביותר בארה”ב ובעולם, פרסמה את הטריילר לסרטה הדוקומנטרי החדש: “גראס לאנשים” (Weed The People).

צפו:

לייק, אחת ממנחות תכניות האירוח הפופולריות ביותר בעולם, התוודעה גם היא לסגולות הקנאביס. בדומה לד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות הראשי של רשת CNN שהוציא לאחרונה את סרטו הדוקומנטרי השני בנושא הקנאביס, טוענת לייק כי לאחרונה “נפתחו עיניה”.

ריקי לייק קנאביס
ריקי לייק

“בדומה לרבים, חווייה אישית פתחה את עיניי והראתה לי את הפוטנציאל הרפואי של הצמח הזה,” היא כותבת במאמר חדש שפירסמה. “היום אני מנסה להפיק סרט חדש שיעסוק בקנאביס ויקדם את הנושא.”

לייק מספרת כי בעת שהשתתפה בתכנית “רוקדים עם כוכבים” לפני כשלוש שנים, הכירה ילדה חולת סרטן בת 6 אשר עוברת טיפולי כימותרפיה קשים לאחר שזו פנתה אליה בכתב.

“באותה העת בעלי בדק אפשרויות טיפול אלטרנטיביות באביו חולה הסרטן וגילה את הקנאבידיול (CBD – אחד מרכיבי הקנאביס),” מספרת לייק. “העולם עובד בדרכים נסתרות ובאחד הערבים צפיתי בדיווח על ‘תינוק הפלא’ שהחלים מסרטן בעזרת טיפול בקנאביס.”

“מעולם לא הייתי צרכנית קנאביס,” מספרת לייק. “תמיד חששתי ממריחואנה כי החשבתי אותה כסם עם פוטנציאל לנזק רב, ממש כמו אלכוהול ותרופות מרשם. מעולם לא התעניינתי באקטיביזם למען מריחואנה או בתמיכה בתנועת הלגליזציה. עם זאת, מצאתי את עצמי בעת האחרונה מתארחת בוועידות קנאביס ומסתובבת בחברת סנופ דוג בחגיגות 420.”

ריקי לייק סנופ דוג
ריקי לייק עם סנופ דוג

שבוע לאחר מכן כבר הגיעה לייק למשרדו של הרופא שטיפל באותו תינוק. “לאנשים אין מושג על המערכת הקנבינואידית וקולטני הקנאביס שנמצאים בגופנו,” כתבה. “ממשלת ארה”ב אפילו רשמה פטנט על הטיפול בקנבינואידים, למרות שממשיכה להגדיר אותו כ’סם מסוכן ללא תועלת רפואית’.”

במאמרה ממשיכה לייק ומפרטת כיצד צפתה בילדה כשהיא מקבלת תרופות מרשם המופקות מאופיום ללא כל בעיה בעוד את הקנאביס אוסרים לשימוש.

“אני מקווה שהסרט החדש יתרום קול נוסף למקהלה המבקשת לפתור את הצביעות בנוגע לקנאביס ויעזור לשים את הפוליטיקה בצד ולקדם את מה שעוזר לאנשים. לרבים מהם לא נותר עוד זמן רב,” סיכמה.

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי